מגלגל...

קניית סמים אונליין: אתר חדש יציע גישה לשוק האינטרנט השחור

אתר חדש יציע גישה ל”רשת העמוקה” ושוק הסמים האינטרנטי בלחיצת כפתור. עד כה היתה הרשת נגישה רק באמצעות דפדפן TOR מיוחד.

במהלך השנים האחרונות, עם התפתחות האינטרנט, קמה רשת “עמוקה” אשר מאפשרת גלישה ותקשורת עם מחשבים אחרים בכל העולם ללא השארת עקבות וללא כתובות IP בעזרתן ניתן להתחקות אחר מקור החיבור. ברשת העמוקה (Deep Web) מתקיים למעשה שוק נשק, סמים, פורנו וכל מה שלא חוקי בעצם בעולם האמיתי.

דרך המשי“, ה”אמזון של הסמים הלא חוקיים” ברשת העמוקה, מאפשר מכירה וקנייה של סמים, פורנו, מדריכי ייצור נשק, תכשיטים ועוד ועוד פריטים אשר אסורים לממכר בעולם האמיתי כמו גם בעולם האינטרנט המוכר לנו, שעל אף הפריצות היחסית בו, עדיין מצונזר ונמצא תחת בקרה מסויימת.

עם זאת, בכדי להצליח ולהיכנס לרשת העמוקה ולדרך המשי, יש לבצע מספר פעולות הכוללות התקנת והגדרת דפדפן ייעודי חסוי המכונה דפדפן TOR וכן רכישת מטבע ביטקוין (BitCoin) אשר ערכם קפץ החודש ב-40% אחוזים עד למעל 250 ש”ח לביטקוין אחד. באמצעות אותם ביטקוינים ניתן לרכוש מוצרים באינטרנט מבלי להשאיר עקבות של חשבון הבנק או כרטיס האשראי כאמור. ניתן לקרוא את כל הפרטים על דפדפן TOR ועל מטבע ביטקוין בכתבה שפרסמנו לפני חצי שנה: הזמנת קנאביס עד הבית בלחיצת כפתור.

דרך המשי - סמים אונליין
רשימת סמים למכירה באתר “דרך המשי”

כעת מציע האתר החדש הנקרא “SecPoint” לאפשר גישה לאותה רשת חסויה דרך הדפדפן הרגיל ודרך האינטרנט הרגיל בו כולנו משתמשים. האתר, שהוקם על ידי חבורה של האקרים אנונימיים, מתוכנן לעבור שדרוג טכנולוגי משמעותי שיאפשר גישה חסויה לרשת העמוקה ללא שימוש בדפדפן TOR ויהווה למעשה את ה”אמזון”, “איביי” או “Etsy” של שוק הסמים העולמי.

“אנחנו קבוצה של אנשים פשוטים אשר מעוניינים בגישה חופשית של סמים קלים. ממשלות העולם ערמומיות ואוסרות על שימוש והפצת מריחואנה. אנחנו סך הכל אנשי עסקים,” אמר אחד ממקימי האתר. “הגישה לאתר תהיה חופשית ומכירת מוצרים באתר תחוייב בעמלה של 5%-10% אחוזים.”

גם זה בטח יעניין אותך

“כל סטטיסטיקות התנועה והנתונים הזמניים מוצפנים וחסויים לחלוטין,” הבטיח. “האתר יושב על שרת ענן ייעודי אשר יודע להיכבות ולהינעל באופן אוטומטי עם סיום הגלישה בו.”

האתר החדש עדיין לא זמין ובינתיים ניתן רק להירשם בתור שעומד כרגע על מעל ל-16,000 ממתינים. בעמוד ההרשמה הזמני מזהירים מקימי האתר כי יש להירשם בעזרת כתובות אימייל עצמאיות משרתים פרטיים ובשום פנים ואופן לא בעזרת כתובות דוא”ל של חברות האינטרנט גוגל, יאהו, הוטמייל ואחרות.

ראו עוד: קניית זרעי מריחואנה באינטרנט

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר