קנאביס גרילה: שוב נפרץ אתר ‘הרשות למלחמה בסמים’

אתר הרשות למלחמה בסמים, שנפרץ אמש על ידי האקרים, חזר לעצמו הבוקר. לפני דקות אחדות האתר נפרץ בשנית. קבוצת “הרשות למלחמה במלחמה בסמים” נטלו אחריות על הפעולה.

כפי שדיווחנו אמש לראשונה, פעילים למען קנאביס חוקי בישראל פרצו את אתר ‘הרשות למלחמה בסמים’ והשתילו בו מסרי תמיכה בקנאביס ולגליזציה.

בתגובה לפריצה לאתר אמרו הבוקר נציגי הרשות כי “מאז צוק איתן שולבה באתר מערכת הגנה נוספת שמנעה השתלת תכנים ולכן הפגיעה היתה מינימלית והאתר יחזור ויעלה לאוויר בשעות הקרובות”.

מהרשות הוסיפו עוד כי “חבל שבמקום לקיים שיח ענייני ישנם גורמים שמבקשים להרוס ולחבל באתר שמתפקידו לספק מידע לציבור וחבל עוד יותר שמערכות הגנה ששולבו באתר בכדי למנוע פגיעה של גורמים עוינים, סופן לסייע לנו להתמודד עם חבלות שמובלות על ידי גורמים ישראלים”

קבוצת הפעילים שפרצו לאתר, המכנים עצמם “הרשות למלחמה במלחמה בסמים”, הבטיחו וקיימו לפרוץ את האתר שוב היום (ב’) בשנית ולפני דקות אחדות אכן נפרץ האתר שוב.

ראו בעצמכם כאן

גם זה בטח יעניין אותך

כזכור, בשנה שעברה, בעקבות פרסום כתבות שקריות בערוץ מסחרי של הרשות באתר ‘וואלה’, הוסר הערוץ לאחר לחץ של פעילי לגליזציה. כמו כן השתלטו פעילי קנאביס על כתובת האתר של הרשות grass-truth.co.il והפנו אותו למגזין קנאביס.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר