קטע מסריח: כדי להתחמק מהמשטרה – סוחרים החביאו קנאביס בבור ביוב

משטרת ישראל פשטה אתמול על מתחם מגורים בשכונה הערבית סילואן שמזרח ירושלים, המשמש כ'תחנת סמים', ובמקום נמצאו בין היתר גם שקיות קנאביס שהוסלקו בתוך בור ביוב פעיל. שני חשודים נעצרו.

בסרטון לא נעים לצפייה, שפרסמה הבוקר (ג’) משטרת ישראל, נראים שוטרים במהלך פשיטה על מתחם במזרח ירושלים כשהם שולפים שקיות קנאביס מתוך בורות ביוב, לאחר שהוחבאו שם על ידי סוחרים תושבי המקום שנעצרו בתום הפשיטה.

על פי דיווח המשטרה, “לאחרונה תחנת שלם של מחוז ירושלים, פתחה בחקירה בחשד לניהול ‘תחנת סמים’ והפצתם במתחם מגורים במזרח ירושלים. אתמול, בלשי תחנת שלם יחד עם יס”מ ירושלים ולוחמי מג”ב, הגיעו לערוך חיפוש במתחם מגורים בשכונת סילואן שבמזרח ירושלים. במהלך החיפוש, אותרו ברחבי המתחם, מוסלקים בתוך בורות ניקוז ובמקומות נוספים, חומרים החשודים כסמים מסוגים שונים, בהם: סמים מסוג קריסטל ומריחואנה, במשקלים שונים שלא לצריכה עצמית”.

על פי המשטרה, במהלך הפעילות, אחד החשודים קילל ותקף את השוטרים, ובסיומה החשודים (56 ,44, תושבי סילואן) נעצרו על ידי השוטרים והועברו לחקירה בתחנת שלם.

“מהחקירה במשטרה עולה החשד כי החשודים נהגו לסחור בסמים במתחם בו השוטרים תפסו את החומרים החשודים כסמים מסוגים שונים,” דווח עוד. “היום, החשודים שנעצרו על ידי השוטרים, יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית המשפט.”

סנ״צ דביר תמים מפקד תחנת שלם שהוביל את הפעילות אמר:”״מדובר בפעילות נחושה ויצירתית של שוטרי התחנה יחד עם שוטרי היס”מ ולוחמי מג״ב, במסגרתה חשפנו תחנת סמים פעילה בתוך מתחם מגורים במזרח העיר. החל מחשיפת התחנה והסוחרים ועד למעצרם ותפיסת הסמים במתחם. מבדיקות שערכנו עולה כי נגע הסמים המסוכנים, הוא מהנושאים המטרידים ביותר את התושבים הנורמטיבים באזור זה. הסמים הללו בסוף מגיעים גם לצעירים ולבני הנוער והסחר בסמים מייצר פשיעה נוספת ופגיעה משמעותית באורח החיים ובבטחון האישי של התושבים ובבריאות הציבור. בהתאם אנו פועלים ונמשיך לפעול בכלים שברשותנו נגד מחוללי הפשיעה בתחום הסמים, בדגש לסוחרים ומפיצי הסמים, עד לחשיפתם, מעצרם, חקירתם והבאתם לדין״.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר