קונאן אובריאן הדליק ג’וינט בשידור: “יש לי מעכשיו קצת זמן פנוי”

את התכנית האחרונה שלו ברשת TBS, רגע לפני שהוא עובר לרשת HBO, ניצל המנחה והקומיקאי קונאן אובריאן כדי להדליק ג'וינט בשידור. לא סתם ג'וינט, אלא מבית חברת הקנאביס החדש של סת' רוגן, האוספלנט. הקטע זכה תוך שעות למיליוני צפיות ותגובות

הקומיקאי והמנחה המפורסם קונאן אובריאן ניצל את התכנית האחרונה שלו ברשת TBS, רגע לפני שהוא עובר לרשת HBO, כדי להדליק ג’וינט בשידור במהלך התכנית ששודרה אתמול (ג’) בארה”ב. קטע הוידאו מתוך התכנית פורסם ברשת וזכה למיליוני צפיות ותגובות.

“יש לי קצת זמן פנוי מעכשיו ואני לא ממש יודע מה לעשות איתו,” פתח המנחה בפנייה אל האורח, סת’ רוגן, מהדמויות המזוהות ביותר בעולם עם קנאביס שחלק מסרטי הקולנוע בהם הוא השתתף, למשל פיינאפל אקספרס, עסקו בעולם זה.

רוגן השיב לו: “נסה אולי לעשן מלא וויד למשך הרבה זמן, אתה נראה כמו מישהו שלא מעשן הרבה קנאביס”. קונאן השיב: “אני לא מעשן קנאביס בכלל, אין לי בעיה עם מי שמעשן, זה נראה לי כמו עשב נחמד, אבל בפעמים שניסיתי שום דבר לא באמת קרה.”

“אתה הבעלים של חברת קנאביס,” המשיך קונאן, “אולי תגיד לי אתה, אולי עישנתי את הדברים הלא נכונים. אולי תגיד לי מה כדאי לי לעשן.”

רוגן שלף מיד ג’וינט מכיס חולצתו והגיש לקונאן. “אל תעשן את זה עכשיו, או בעצם למה לא, זו תהיה תכנית מוזרה מאוד,” אמר והזהיר: “אבל אתה צריך לקחת רק שאכטה אחת, אבל שאכטה אחד בלבד, ויהיה לך אחלה.”

קונאן הדליק את הג’וינט בשידור, שאף, והעביר הלאה לרוגן ולחבר התכנית אנדי ריכטר. עם זאת, ניתן להבחין די בקלות שקונאן לא באמת שאף את העשן לריאות, בניגוד לרוגן וריכטר שעשו את זה כמו שצריך.

הפעם הקודמת בה היה מעורב קנאביס בתכנית של אובריאן התרחשה בשנת 2016, בקטע וידאו קורע במהלכו אובריאן העביר שיעור נהיגה לתלמידה ובדרך הם אספו את אייס קיוב, מילאו פיניאטה בקנאביס ועישנו במהלך השיעור מול שוטרים ברחוב.

לאחרונה השיק סת’ רוגן חברת קנאביס משלו, האוספלנט (Houseplant), שהיא תוצר של פיתוח שלו שארך עשור. האוספלנט מציעה למכירה את זני הקנאביס האהובים על רוגן עצמו, בהמלצתו, ומנסיונו האישי של מי שנחשב כבעל כושר ספיגת קנאביס גבוה.

את ההכרה הבינלאומית והזיהוי כמגה-קנאביסט קיבל רוגן בעיקר אחרי הסרט “פיינאפל אקספרס” מ-2008 הנחשב עד היום לאחד הבולטים בז’אנר “סרטי הסטלנים”. שנה קודם לכן הוקרן לראשונה סרט סטלנים נוסף של רוגן בשם “סופרבאד” (Superbad).

זמן לא רב לאחר הצלחת הסרט הושק בארה”ב זן קנאביס חדש שנקרא, מן הסתם, על שם הזן שכיכב בסרט, Pineapple Express. זן זה זוכה עד היום לביקוש גבוה והגיע לאחרונה למקום 4 במכירות בארה”ב.

זן פינק מון של חברת האוספלנט של סת' רוגן
הזן פינק מון (Pink Moon) של האוספלנט של סת’ רוגן, מעל 33% THC

אחד הזנים של האוספלנט שכבר נחשף על ידי רוגן אמש ויימכר על ידי החברה מהשבוע הבא הוא “פנקייק אייס” (Pancake Ice), סאטיבה שלדברי רוגן הוא צורך מדי יום.

לדברי רוגן גם פנקייק אייס וגם כל שאר הזנים של החברה נקראים על שם מערכות מטאורולוגיות, בדיוק כמו השם שנבחר בזמנו לזן “פיינאפל אקספרס” בסרט המפורסם.

כל הזנים של החברה מכילים לדבריו מעל 33% THC – נתון גבוה במיוחד. לשם השוואה, בישראל הקנאביס החזק ביותר הוא עם 24.5%.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר