מגלגל...
x

משטרת חברון שרפה 3 טון מריחואנה: “הישראלים אשמים”

משטרת חברון שרפה השבוע 3 טון מריחואנה בשווי 50 מיליון דולר. מפקדי המשטרה מאשימים את ישראל בהפצת סמים בחברה הפלסטינית במטרה לפגוע ביציבותה. “מדענים ישראלים שיבחו את המריחואנה – היא חזקה פי 30 היום,” הם טוענים עוד.

המשטרה הפלשתינית הולכת בדרכה של דאע”ש ודואגת לבצע שריפות ראווה של הררי מריחואנה שנתפסו לפני מספר חודשים. בדיוק לפני שנה פרסמו בדאע”ש סרטון מיוחד ובו נראים לוחמי הארגון מעלים באש שדות מריחואנה בלתי חוקיים שנתפסו בסוריה וכעת המשטרה בחברון מפרסמת הודעה דומה.

על פי הדיווח, ביום שני השבוע שרפה משטרת חברון למעלה מ-3 טון מריחואנה – שמקורם בתפיסת שיא שהתרחשה בסוף חודש מרץ השנה ובמהלכה נתפסו לא פחות מ-10,000 שתילי מריחואנה ב-10 חממות שהתפרשו על 3 דונם בכפר ‘חירבת שוויקה’ שמדרום לחברון. שווי הקנאביס שהועלה באש מוערך בכ-50 מיליון דולר.

צפו בשריפה:

גם הפעם, בדומה לפעמים רבות אחרות, טוענים כאמור ברשות כי ההפצה של הקנאביס בחברה הפלשתינית נתמך על ידי ממשלת ישראל בכוונת זדון לפגוע ביציבותה של החברה הפלסטינית.

“הישראלים אשמים”

מושל חברון, כמאל אחמד, שיבח את מאמצי המשטרה המקומית וקרא לשיתוף פעולה ב”מגיפת הסמים שמקורה בכיבוש הישראלי שמנסה לפגוע ביציבות החברה הפלסטינית.”

ראיד דודין, ראש היחידה למלחמה בסמים במשטרת חברון, אמר שהמריחואנה שהושמדה “חזקה פי 30 ממריחואנה רגילה” וזאת “בעקבות מאמצים של מדענים ישראלים ששיבחו את הזן”. עם זאת דודין לא ציין כיצד נבדק חוזקה של המריחואנה שנשרפה.

כזכור, בשנת 2013 אמרה מושלת רמאללה, לילא ר’נאם, כי “ישראל מפיצה סמים כדי לפגוע בחברה הפלשתינית”. כעבור שנה כבר הפכו ההצהרות לבומבסטיות אף יותר כשעדנאן אל-דמירי, דובר כוחות הבטחון ברשות הפלסטינית, טען ש”ישראל הופכת מריחואנה להרואין בעזרת מעבדות מיוחדות ומפיצה אותו ברחוב הפלסטיני כדי להרעיל את התושבים”.

כך נראו הצמחים בעת תפיסתם לפני מספר חודשים:

חברון: אלפי שתילי קנאביס נמצאו ע"י המשטרה הפלשתינאית
תפיסת ענק בחברון

חברון: אלפי שתילי קנאביס נמצאו ע"י המשטרה הפלשתינאית

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר