צפו: ראיון ראשון עם מנהל “בנק הזרע” – המחלק זרעי קנאביס בחינם

לפני כחודש פרסמנו את הידיעה על דף הפייסבוק “בנק הזרע” המחלק זרעי קנאביס בחינם. במהלך החודש האחרון חולקו כבר אלפי זרעים לתושבים בכל רחבי הארץ. לראשונה התראיין מנהל הדף לחדשות ערוץ 2. צפו

“אמנם לא זרעי קנאביס משובחים כפי שמציעות למכירה חברות שונות באירופה, אבל גם משהו… דף פייסבוק חדש בשם ‘בנק הזרע’ מציע זרעי קנאביס למסירה בחינם לכל המעוניין”. כך דיווחנו כאן לראשונה לפני כחודש. בעקבות הפרסום במגזין נשטף הדף במאות פניות מגולשים שהיו מעוניינים להתחיל לגדל קנאביס בבית ונזקקו לצורך כך לזרעים.

במהלך החודש מאז הפרסום חולקו למעלה מ-3,000 זרעי קנאביס – בחינם – לתושבים מכל רחבי הארץ. הערב, 29.1, שודר לראשונה ראיון עם מנהל “בנק הזרע” ומי שבעזרתו גדלים היום שתילי קנאביס במאות בתים בישראל.

ראיון עם מנהל בנק הזרע

בראיון לחדשות “תכנית חסכון” בערוץ 2 אמר ג’, מנהל הדף: “אני קובע עם אנשים בכל מיני מקומות, עולה על אופניים ונוסע. אני לא סוחר, אני לא מרוויח מזה. אני רק מוסר.”

“פונים אליי המון אנשים. המון חולים, נכים,” הוא מספר. “בטח אצטרך להיעלם לכמה ימים אחרי הכתבה הזאת, אבל אני כבר עובד על קו חלוקה בדואר…”

גם זה בטח יעניין אותך

“זה משחק של שוטרים וגנבים,” אומרת אורנה לשם, מנכ”לית אל-סם. “זה היה תמיד ויהיה תמיד. יש אנשים שרוצים לקנות ויש אנשים שרוצים למכור. אנחנו צריכים לשמור על בני הנוער…”

צפו בראיון המלא:

ראו גם: רכישת זרעי קנאביס באינטרנט
ראו גם: פצצת זרעים – גינון גרילה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר