צפו: מזמינים את משטרת אילת ליום המריחואנה

בליל ה-20 באפריל, הוא יום המריחואנה הבינלאומי, ייערך בגן הורדים בירושלים אירוע “ליל הבאנגים הגדול”. עמוס סילבר וחברים נסעו לאילת והזמינו את שוטרי העיר להגיע לאירוע.

עמוס סילבר במשטרת אילת

עמוס סילבר, אקטיביסט הקנאביס המוכר בפעילותו למען לגליזציה, הדרים עד לאילת בכדי לחלק הזמנות לאירוע “ליל הבאנגים הגדול” אותו הוא מארגן לקראת ה-20 באפריל, חג הקנאביס הבינלאומי. סילבר חילק הזמנות לתושבי אילת והגיע עד לתחנת המשטרה שם הזמין את השוטרים להגיע גם כן.

הרומן של סילבר עם המשטרה נמשך מזה זמן מה ומעבר להליכים המשפטיים מולם הוא כבר הספיק לפנות אליהם דרך דף הפייסבוק הרשמי של משטרת ישראל, לקרוא להם לעצור אותו כי הוא מעשן באנג ולהזמינם להשתתף באירוע המתוכנן בירושלים.

“שמעתי שמשטרת אילת פועלת קשה נגד הקנאביס ולכן העיר מפוצצת ב’נייס גאי’,” אמר סילבר לשוטרת שיצאה לקבל את פניו מחוץ לתחנת המשטרה של אילת לאחר שתלה שלטים על לוח המודעות.

המשטרה מוזמנת לליל הבאנגים הגדול
שלטי הזמנה לליל הבאנגים נתלו בכל רחבי אילת, גם בתחנת המשטרה

לאחר בדיקה קצרה התירה השוטרת לסילבר להיכנס לתחנה ולשוחח עם אחד ממפקדי התחנה. “אני במקור מצפת, אבל היום אני נווד,” הוא סיפר לשוטר ששאל למעשיו. “החלטתי להקדיש את חיי לזה ועד שתהיה לגליזציה זאת העבודה היחידה שיש לי. הלגליזציה תבוא עוד השנה.”

“השוטרים מאוד הופתעו מהביקור שלנו כי האוירה באילת מאוד מושפעת מהבילוש והמשטרה סביב הנושא,” סיפר עמוס לכתב המגזין. “אבל כשהם שמעו את מה שיש לנו להגיד הם הגיבו בצורה עניינית ואפילו חיובית. כשבאנו ללכת השוטר אפילו ביקש שנשאיר לו את הפלאיירים ואפילו אמר שיפיץ אותם. הוא אף הוסיף, ספק בהזדהות ספק באיום, שהוא ישלח לשם כמה שוטרים…”

צפו:

ראו גם: כולנו משלמים מס פחד / עמוס סילבר

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר