טוען...

צפו: מאות שתילי קנאביס נתפסו בראשל”צ

שוטרים ובלשים מתחנת משטרת ראשל”צ חשפו מאות שתילי קנאביס בלתי חוקיים שגדלו בדירה. “לשוטרים שנכנסו למקום התגלתה מעבדת הידרו,” דווח. זוהי כבר תפיסה שנייה של מאות שתילים השבוע.

בעקבות תפיסת 550 שתילי קנאביס בדירה במושב שפיר בשבוע שעבר, אמר קצין בכיר במשטרה כי “מדינת ישראל הפכה למעצמת גידול קנאביס,” – וצדק: אתמול נרשמה תפיסה נוספת – הפעם של מאות שתילי קנאביס בדירה בראשל”צ.

על פי דיווח המשטרה, בעקבות הודעה על שריפה שפרצה בדירה בבניין מגורים בראשל”צ, הגיעו כוחות משטרה וכיבוי אש למקום, כיבו את השריפה וזיהו כי הדירה אינה משמשת למגורים אלא לגידול מאות שתילי קנאביס בלתי חוקיים.

על פי הדיווח: “התקבל דיווח למוקד 100 על שריפה בדירה בקומה רביעית ברחוב בנימין פיין בראשון לציון. כוחות משטרה וכב״ה הגיעו למקום לוחמי האש השתלטו על השריפה והיא כובתה. לשוטרים שנכנסו למקום התגלתה מעבדת הידרו גדולה ובה מאות שתילים בגדלים שונים מיטב המכשור והאמצעים לגידול הסם. הדירה הייתה ריקה מאדם.”

עוד דווח כי “מבדיקה הוברר כי השריפה פרצה לאחר קצר חשמלי במזגן” וכי “משרד הבילוש בתחנה בפיקודו של רפ”ק יריב פיינברג הביאו למעצרו של החשוד שהיה באזור והינו שוכר הדירה ואינו מתגורר בה ובפועל שימשה כמעבדת הידרו.”

החשוד תושב ראשון לציון נעצר והובא לתחנה לחקירה. בהמשך יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון. (צילום: חטיבת דובר המשטרה).

תפיסה משטרה ראשלצ

ראו עוד:
הידרו זה לא סם וקנאביס לא גדל במעבדה!
שדה עם 1,200 שתילי מריחואנה נחשף באזור השרון
2,000 שתילי קנאביס נחשפו בתל שבע

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר