פתח תקווה: סוחר התחפש לשליח וולט ונעצר על ידי… ראש העיר

ראש עיריית פתח תקווה תפס סוחר "על חם" והצליח לעכב אותו עד הגעת המשטרה תוך שהוא מצלם את האירוע בוידאו. "השימוש בסמים אינו פתרון להתמודדות עם המצב,"מסר.

למרות שאין לו באמת סמכות לכך הצליח ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג לעכב סוחר על קטנוע, עד הגעת שוטרים למקום שעצרו אותו לחקירה בתחנת המשטרה.

האירוע התרחש אמש (א') כשראש העיר גרינברג, שסייר בעיר כדי לוודא אכיפת הנחיות סגר הקורונה, תפס "על חם" את הסוחר בזמן שהוא העביר חבילה לאדם אחר.

במהלך האירוע, שתועד ע"י ראש העיר, הסוחר, שהיה מחופש כשליח "וולט" (Wolt), ניסה להשמיד את החבילות שהיו ברשותו. הן נמצאו לאחר סריקה שביצעו השוטרים.

גרינברג, המשמש גם כיו"ר הועדה למלחמה בסמים של עיריית פתח תקווה, פירסם תגובה לאירוע בה הוא מוחה על כך שיש מי שמבצע עסקאות כאלה בימי קורונה.

"מצער שדווקא בעת משבר, רוויה במצוקות, יש מי שפועלים בשביל בצע כסף להעמיק את הקשיים והבעיות שחווים אזרחי ישראל", מסר גרינברג.

"מעבר לסכנות הבריאותיות הטמונות בשימוש בסמים ומעבר לעובדה כי השימוש בהם הוא עבירה על החוק, מדובר בעול כספי גדול שלעיתים עלול לבוא על חשבון קניית מוצרי מזון או מוצרים נצרכים אחרים," הוסיף.

לסיכום אמר כי "אני קורא לציבור להימנע דווקא בעת הזו מהסתבכויות שכאלו ולהיות שקולים במעשיהם, לרבות בהתנהלות הכספית שהינה קריטית עכשיו. השימוש בסמים אינו פתרון להתמודדות עם המצב ודלתנו פתוחה בפני כל תושב אשר זקוק לסיוע".

פתח תקווה היא העיר בה ישנם הכי הרבה צרכני קנאביס בישראל, כך על פי מחקר רשמי שערכה הרשות למלחמה בסמים. מנגד רמת האכיפה המשטרתית נגד צרכני קנאביס בעיר היא מהנמוכות בישראל.


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט