“רימה את צרכני הקנאביס”: פשקוויל נגד שר הבריאות הופץ בת”א

בשעות הבוקר הניחו פעילי ארגון "הליגלייזרים" פשקווילים על שמשות רכבים בשכונת מגוריו של שר הבריאות הורוביץ בת"א, זאת לטענתם על רקע התעלמותו מנושא הקנאביס וסירובו לפגוש את מטופלי הקנאביס המפגינים מול ביתו מזה כ-3 חודשים ברציפות. הורוביץ סירב למסור תגובה

אחרי ששתלו צמח קנאביס על קברו של השופט בדימ’ מישאל חשין ז”ל לפני כשבועיים, הבוקר (שבת) הפיצו פעילי ארגון “הליגלייזרים”, המכנים עצמם “ארגון טרור חוקי”, פשקוויל חילוני בשכונת מגוריו של שר הבריאות ניצן הורוביץ בתל אביב.

פשקוויל שהפיצו פעילי לגליזציה נגד השר ניצן הורוביץ
פשקוויל שהפיצו פעילי לגליזציה נגד השר ניצן הורוביץ

בפשקוויל, שהונח בין השאר על שמשות הרכבים החונים בשכונה בעשרות עותקים, ובתחתיתו מכונה הורוביץ בכינוי גנאי “סמרטוטורוביץ”, מאשימים אותו חברי הארגון במרמה והפרת אמונים וטוענים כי הוא “החליט לבגוד בצרכני הקנאביס אותם הוא התחייב בפיו ובחתימתו לשחרר לחופשי”.

“בשכונה זו מתגורר אדם שביצע מרמה והפרת אמונים,” נכתב בפשקוויל תחת הכותרת “הזדעזעו אנשי הדעת והמדע”. על פי הנכתב, הורוביץ “התחייב בשמו ובשם מפלגת מרצ שהוא העומד בראשה לעשות ככל יכולתו על מנת להפסיק את הפללת צרכני הקנאביס, למחוק את הרישומים הפליליים מהעבר ולקדם את הסדרת שוק הקנאביס בישראל, אך לאחר שמונה לשר הבריאות לא רק שהוא נמנע מלהשתמש בסמכויותיו על מנת לקדם את הנ”ל… הוא אף נמנע מפגישה עם מטופלים”.

פשקוויל שהפיצו פעילי לגליזציה נגד השר ניצן הורוביץ
פשקוויל שהפיצו פעילי לגליזציה נגד השר ניצן הורוביץ

בשיחה עם מגזין קנאביס הבוקר מסרו נציגי הארגון כי “עם כל הכבוד למילים של הורוביץ, הוא קיבל את אמון הציבור על בסיס הבטחת בחירות שישחרר את צרכני הקנאביס מהרדיפה ויפסיק את הפלייתם לרבות ובעיקר צרכני הקנאביס הרפואי ולמרות שהוא קיבל את התפקיד עם הכי הרבה סמכויות בנושא, הוא לא עשה כלום. שום דבר. התוצאה היא שהבטחתו הפכה למרמה, והוא הפר אמונים. אנחנו קוראים לציבור להביע כלפיו בוז ולהעליב אותו, עד שישנה את דרכיו ויעמוד בהבטחותיו.”

מטופלי קנאביס רפואי מפגינים מול ביתו של השר הורוביץ, היום בתל אביב
מטופלי קנאביס רפואי מול ביתו של השר הורוביץ, היום בתל אביב

פעילות מחאה זו הבוקר מצטרפת להפגנה שנערכה הבוקר פעם נוספת כמדי שבוע בהפגנה שבועית שמקיימים מטופלי קנאביס רפואי מול ביתו מזה כ-3 חודשים ברציפות. מארגן ההפגנה אסף פורת סיפר למגזין קנאביס כי גם הפעם כמו בפעמים קודמות הורוביץ לא יצא לשמוע את טענותיהם הנוגעות בעיקר לעלייה במחירי הקנאביס הרפואי אך לא רק.

השר הורוביץ סירב למסור תגובה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר