מגלגל...

פיית הגראס חילקה זרעים בתל אביב

פיית הגראס מכה שוב – ומזמינה אתכם לתמוך בחוק שיאפשר לכולנו לגדל 5 עציצים בבית ללא חשש. שלטים עם זרעים ופרחים נתלו אמש בכל רחבי העיר – בוגרשוב, כיכר רבין, בן יהודה ודיזנגוף סנטר.

אחרי שלושה ביקורים, שניים בתל אביב (רוטשילד ודיזנגוף) ואחד בירושלים, חזרה אמש פיית הגראס לתל אביב שוב, והפעם חילקה זרעים של קנאביס שהוצמדו לשלטים. השלטים, חלקם גם עם פרחים, הודבקו לעצים ועמודים, ועליהם – שוב – ציטוטים משירים מוכרים.

פיית הגראס ברחוב בן יהודה
פיית הגראס ברחוב בן יהודה

גם הפעם הזמינה הפייה את העוברים והשבים לעצרת שתיערך במוצ”ש הקרוב 14.12 – ההפגנה שהיתה אמורה להיערך אמש (7.12) אמש ונדחתה בגלל תנאי מזג האוויר.

ההפגנה, בסימן “סמים לזה סוף”, קוראת לתמיכה בהצעת החוק של ח”כ תמר זנדברג להפסקת הפללת צרכני הקנאביס בישראל. (דף ההפגנה בפייסבוק).

על פי הצעת החוק החדשה של זנדברג יוטל קנס כספי בלבד על מי שיעבור על החוקים (במקום עונשי מאסר ותיקים פליליים כפי שנהוג היום), בעוד גם החוקים עצמם יורחבו כמובן באופן משמעותי.

במידה ותתקבל הצעת החוק יוכל כל אזרח בישראל לגדל עד 5 שתילי מריחואנה בביתו, כל עוד לא יהיו נגלים לעין ולא יופץ ריח לשטחים ציבוריים. בנוסף תותר החזקת עד 25 זרעי קנאביס. מי שייתפס מחזיק מריחואנה או חשיש במשקל של למעלה מ-15 גרם (שימוש עצמי) ועד 150 גרם ייסתכן בעונש של עד 1,000 ש”ח קנס ועד 3 חודשי מאסר. עם זאת, מי שיגדל קנאביס בכמות העולה על 5 שתילים (החזקה למטרות סחר), ייסתכן בעונש של עד 500,000 ש”ח ועד חמש שנות מאסר.

מדיווחים שהגיעו למערכת, ייתכן והפייה תגיע מחר גם לערים השכנות לתל אביב, מדרום…

הפייה תלתה פרח ברחוב בן יהודה וליד “הבימה” עם הכיתוב “אלוהים נתן לך במתנה”:

הפייה ליד הבימה
הפייה ליד “הבימה”

הגיעה שוב לדיזנגוף סנטר, הפעם עם זרעים, ועם השיר “זרעי קיץ” של מאיר אריאל:

הפייה ליד דיזנגוף סנטר
הפייה ליד דיזנגוף סנטר

ביקרה בכיכר רבין, ותלתה זרעים על העץ:

הפייה בכיכר רבין
הפייה בכיכר רבין

וגם ברחוב בוגרשוב חילקה זרעים:

הפייה ברחוב בוגרשוב
הפייה ברחוב בוגרשוב

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר