ערוץ 7 מזהיר: "גראס יכול להרוג"

תאונת סקי, התרסקות ממטוס, נשיכת כריש והתנגשות במשאית – אלו רק חלק מן הדרכים בהן אפשר למות בגלל עישון מריחואנה, כך בכתבה באתר ערוץ 7. הסופר החרדי צבי פישמן מתאר בה כיצד 3 מחבריו מתו לאחר עישון גראס, ואיך שימוש במריחואנה עלול לגרום להזיות קשות. סיפור אמיתי?

חשבתם שאיש לא מת משימוש בקנאביס? לסופר החרדי צבי פישמן, תסריטאי וסופר חילוני לשעבר, יש חדשות בשבילכם. "הייתי שם ועישנתי – כך שאני יודע שמריחואנה יכולה להרוג," הוא מבהיר.

בכתבה ארוכה שפירסם באתר הדתי 'ערוץ 7' וכותרתה "גראס יכול להרוג", מסביר פישמן כיצד 3 מחבריו מתו משימוש במריחואנה ומדוע אסור לקוראים לנסות זאת בעצמם.

גראס יכול להרוג - ערוץ 7

את החלק הראשון של הכתבה מקדיש פישמן לתיאור כיצד חבריו דניאל, סמי וג'רי, שלושה יהודים אמריקאים חביבים, מתו, כל אחד בדרכו, בגלל עישון גראס.

דניאל מת לדברי פישמן בתאונת סקי בהרי האנדים לאחר שנתקע בעץ כי אולי חשב שאלו זרועות אביו. "הוא לא שם לב לעץ שניצב היה במדרון… אולי מתוך הזיה הוא חשב כי ענפי העץ היו זרועותיו של אביו, העומד בפתח גן-עדן לקבלו בחיבוק חם. כך או כך, הוא התנגש בגזע העץ ומת במקום," מתאר פישמן.

סמי חברו של פישמן גם הוא במקרה היה חובב אקסטרים וגם הוא עישן המון מריחואנה – ומצא את מותו מנשיכות כרישים לאחר שאיחר בפתיחת המצנח בקפיצה ממטוס. "קיץ אחד התחשק לו לצנוח, סמי היה מסטול מגראס כשקפץ מתוך המטוס הקל, בגלל ה'היי' של הנפילה החופשית הוא פתח את המצנח שלו מאוחר מדי, או ייתכן והסתבך בחבלים שלו. כעבור יומיים נמצאה גופתו ועליה סימני נשיכה אכזריים של כרישים."

ג'רי החבר השלישי מת מעישון גראס בתאונת אופנוע. "לילה אחד במסיבה הוא התמסטל כמו כולם, בנסיעתו הביתה לאורך כביש צר המתפתל על צלע הר הוא ביצע פנייה רחבה מדי ומצא עצמו מול פגוש של משאית שהגיחה מעבר לפינה מהכיוון הנגדי," כותב פישמן. "בניסיונו להימנע מהתנגשות, עף אופנועו מהכביש שעל צלע ההר התלול היישר לעמק שמתחתיו. בזאת קיפחו את חייהם הוא ואופנועו גם יחד."

באותו הלילה עם סיום המסיבה גם פישמן סבל מתופעות הלוואי של עישון מריחואנה, אבל הוא לא מת מזה, אלא רק הזה שהוא רואה נעל התעמלות במקום הרכב שנסע מולו, מסוכן מאוד כמובן. "המכונית הלבנה שלפני הפכה לפתע לנעל-התעמלות – הזיה זו גרמה לי לפרוץ בצחוק, שכן הייתי מודע לכך שהייתי מסטול," הוא מתאר.

צבי פישמן
צבי פישמן: "הייתי שם ואני יודע – גראס יכול להרוג"

בהמשך הכתבה מסביר פישמן כי בניגוד למה שסוברים מומחים ולמה שניתן לראות בסטטיסטיקה במציאות, מריחואנה היא דווקא כן זו שמובילה לשימוש בסמים קשים. עוד הוא מספר על ימיו כאוהד של להקות רוק אגדיות ועל הדרך שעשה אל הדת.

"כשנהייתי בעל-תשובה וגיליתי את החדווה שבתורה, לא הייתי זקוק עוד לאופוריה מלאכותית," סיכם.

הכתבה המלאה כאן

ראו גם:
8 סיבות לא לעשן מריחואנה
33 סיבות כן לעשן מריחואנה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט