טוען...

עלה ירוק: “נוציא מהארון ח”כים סטלנים”

מפלגת עלה ירוק פירסמה הבוקר כי בכוונתה ‘להוציא מהארון’ חברי כנסת מכהנים ומועמדים אשר צורכים או צרכו קנאביס בעבר.

המפלגה פרסמה הבוקר בדף הפייסבוק שלה מם שכותרתו “עלה ירוק בחשיפה בלעדית” ובו קריאה לחברי כנסת אשר צרכו או צורכים קנאביס ‘לצאת מהארון’ ולהתוודות על כך. “בידי מפלגת עלה ירוק – הרשימה הליברלית רשימה של 18 ח”כים ומועמדים במקומות ריאלים לכנסת הקרובה שאנחנו יודעים כי משתמשים כיום בקנאביס או השתמשו בעבר בקנאביס אך הכחישו זאת במפורש. הראיות בידינו כוללות ראיונות מצולמים עם עדי ראייה. אנחנו עומדים לקרוע את מסכת הצביעות מפניהם,” נכתב.

ראו עוד: כנסת ירוקה: מי מהח”כים בישראל מעשן קנאביס?

ירון לרמן, יו”ר המפלגה, אמר: “אני קורא למועמדים ולחברי כנסת מכהנים שצורכים קנאביס, או שצרכו קנאביס בעברם, להתוודות על כך במהרה ולהסביר לציבור מדוע הם סבורים כי ראוי להכתים את שמם של צרכני קנאביס אחרים בתיק פלילי, אך לא את שמם שלהם.”

מס’ 6 ברשימה, דר’ מיכאל גולן מסר: “המידע שבידנו אומנם מדהים בצביעות העולה ממנו, אבל בכלל לא מפתיע. ברור כי חוק שהציבור לא מכבד בהיקף כה גדול אינו חוק צודק. במיוחד נוכח העוול האיום שמתבצע כלפי 100,000 חולים אשר נמנע מהם קנאביס רפואי על ידי משרד הבריאות. כשאבחר לכנסת, בעזרת הציבור הליברלי בישראל, בכוונתי לגדל עציצי קנאביס בלשכתי ולחלק את תוצריהם לחולים שסורבה בקשתם לקנאביס רפואי”.

אנו כמובן נעדכן על כל התפתחות בפרשה.

צפו: האם שר החינוך מעשן מריחואנה?

עלה ירוק מוציאה את חברי הכנסת מהארון

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר