המדריך המלא להתמודדות עם שוטרים – מעכשיו בחינם

מהיום בחינם לכולם: "המדריך לצרכן – מה לעשות כשמגיע שוטר" – ספר בפורמט דיגיטלי שאתם חייבים לשמור ולשנן. "הכי חשוב לזכור לעולם לא להגיד לשוטר כלום מלבד המשפט 'על פי ייעוץ משפטי שקיבלתי אני מכחיש'," מדגיש כותב הספר.

עו"ד דקל עוזר, ממובילי המאבק ללגליזציה בישראל ומי שמלווה ותומך כבר שנים בצרכני קנאביס נפגעי מדיניות ההפללה, כתב והפיק ספר יוצא דופן בשם "המדריך לצרכן – מה לעשות כשמגיע שוטר", שנמכר כבר באלפי עותקים בשנתיים האחרונות.

דקל דוד עוזר
"על פי ייעוץ משפטי שקיבלתי אני מכחיש" – עו"ד דקל עוזר

כעת, אחרי שכל עותקי הספר נמכרו, החליט דקל להפיץ לראשונה את העותק הדיגיטלי של הספר בחינם לקוראי מגזין קנאביס.

"המטרה היתה שאף אחד לא יופלל, כולל נערים, וכדי שזה יקרה צריך חשיפה רחבה," הוא מסביר את הסיבה להחלטה הלא-כלכלית שלו כעת. "לתת משהו בחינם זו אמנם קצת בעיה כי אנשים נוטים לזלזל בדברים חינמיים לצערי ולכן עדיף למכור, אבל ככה הספר יופץ בצורה הכי רחבה ומה שחשוב לי זה שכולם יהיו מוגנים."

למרות שלספר היו עלויות הפקה לא קטנות שלא כוסו במלואן, החליט דקל לפרסמו בחינם כאמור, אך כן ישמח לקבל תרומה סמלית על העבודה ממי שירצה בכך. "אני מאמין בקהל ומי שיקרא ויחשוב שזה תרם לו שישלם עשרה שקלים כאמירת תודה והשתתפות בעלויות. מי שירצה יזמין עותק קשיח שהרבה יותר נוח לקריאה," אמר.

מה שחשוב לדקל יותר מהכל זה שכל צרכן קנאביס בישראל יזכור את המשפט 'על פי ייעוץ משפטי שקיבלתי אני מכחיש'. "זה פיתוח מקורי שלי והחלום שלי הוא שכל מי שייכנס לחקירה יאמר את זה. כשזה יקרה המשטרה לא תוכל להפליל אף אחד ותהיה לזה גם משמעות בקשר ללגליזציה," הוא אומר.

אחד הטיפים החשובים לטעמנו בספר הוא שגם אם נתפסתם עם "חומר צמחי" כלשהו, לעולם לא להודות שמדובר בקנאביס. ברוב המוחלט של 85% מהמקרים המשטרה בכלל לא מבצעת בדיקת מעבדה ולכן אם תקפידו על כלל זה הסיכוי שהתיק ייסגר מחוסר ראיות עולה בעשרות רבות של אחוזים.

  • אז מי שרוצה לתרום 10 שקלים כתודה, יכול לעשות את זה כאן. או דרך פייפאל כאן.
  • מי שרוצה לרכוש עותק קשיח יכול לעשות את זה כאן.
  • ומי שרוצה להוריד את הספר למכשירו בחינם יכול לעשות את זה כאן.

הספר המלא:

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט