טוען...

עדות: “עישנתי מריחואנה עם גורם בכיר במשרד המשפטים”

גל היציאה מהארון הירוק נמשך – גם של אלו אשר לא בוחרים לצאת מרצונם. עדות חדשה מספרת על כך שאדם בכיר במשרד המשפטים נהג לצרוך מריחואנה בזמן לימודיו לתואר במשפטים.

גורם בכיר במשרד המשפטים (השם שמור במערכת) נהג לעשן מריחואנה בעת שלמד לתואר ראשון באוניברסיטה. כך נטען בעדות חדשה שהגיעה לידינו.

“הוא ואני היינו באותה קבוצת לימוד, אותם חבר’ה בתקופת הלימודים לתואר ראשון במשפטים,” מספר עו”ד יקיר רטנר. “עישנו סמים ביחד לא פעם.”

עו”ד רטנר, בן 44, מלמד היום באוניברסיטה הפתוחה מזה 15 שנים ומודה שהוא עצמו מעשן קנאביס. “עישנתי מריחואנה איתו לפני 20 שנה כשלמדנו יחד במשך 3 וחצי שנים לתואר ראשון במשפטים,” הוא מספר. “הוא סיים את לימודיו בהצטיינות.”

“היינו חבורה של מצליחנים, מצטיינים,” הוא מעיד. “מדובר באנשי חוק, קציני משטרה בכירים, פרקליטים, שופטים ועוד.”

יקיר רטנר
עו”ד יקיר רטנר

עו”ד רטנר החליט להוציאו מהארון הירוק בכח בגלל שלטענתו “אין דרך אחרת…”

“יאיר [לפיד] ושאר הטינופות יושבים להם בבתי השן בזמן שאותי ואת שכמותי עוצרים, מחשמלים ושמים באבו-כביר,” אמר. “מלחמת האח הגדול בסמים היא פשע נגד האנושות. זה גרוע מרדיפת ההומואים וגרוע מאפליה ורדיפה על רקע גזע.”

“מדובר בהפסדים של מיליארדי דולרים, קיום וייצור של כל הפושעים בעולם. זה אנטי דמוקרטי,” המשיך. “צר לי מאוד אם הוא ייפגע מזה, אבל הגיעה העת להפסיק עם הצביעות.”

“לא ייתכן שאדם בתפקיד כזה, האחראי באופן כזה או אחר על הפללתם של אלפי ישראלים, לא יופלל בעצמו בעקבות מה שמוגדר כעבירה על החוק,” סיכם.

הידיעה הועברה לדובר משרד המשפטים אך טרם נתקבלה כל תגובה.

ראו גם: “עישנתי ג’וינט עם יאיר לפיד”
ראו גם: “גם אני עישנתי ג’וינט עם יאיר לפיד

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר