סטלנים מבשלים ביחד: דף הפייסבוק שיעורר לכם את התיאבון

מאסטר צ'ף: דף פייסבוק צבעוני אוסף עבורכם את כל המתכונים המוצלחים ביותר להתמודדות עם התקפת מאנצ'יז בלתי נשלטת. כל השילובים המוזרים ביותר בין מתוק למלוח ואחרים – בשלל תמונות מרהיבות שיעשו לכן תיאבון.

במשך השנים סטלנים מכל העולם ספגו ביקורות רבות על אורח החיים הקולינארי שהם סיגלו לעצמם. בין אם מדובר בשילובים אקלקטיים בין סוגי מזון, כמויות מוגזמות, או שעות הזויות בהן כל אלו נאכלים – אין ספק שלסטלנים יש חך מיוחדת ואנינה כאשר זה מגיע לאוכל.

סטלנים מבשלים ביחד

אם יצא לכם לשבת בסלון עם קערה של במבה, כריות ורוטב סרירצ'ה וחשבתם שאתם לבד בעולם – תחשבו שוב. עמוד הפייסבוק "סטלנים מבשלים ביחד" מאגד מעל 8000 חברים בדיוק כמוכם, שמשתפים תוצרים קולינאריים מקוריים משלהם, ממליצים אחד לשני על דברים ומקומות טובים למנצ'ס, ופשוט נותנים את התחושה שאתם לא לבד באלתורי המזון.

בתיאור העמוד הם מזמינים את הגולשים לקרוא ולשתף: "סטלנים יקרים, דף זה הוקם במטרה לעזור לכם במאנצ'. רוב הסיכויים שאתם לא יודעים לבשל וגם ככה אין לכם כוח. מוזמנים לשלוח מתכונים."

ואכן – ההיענות מרשימה! אספנו בשבילכם כמה מהמתכונים הכי חזקים שפורסמו שם, ביחד עם התגובות הכי שנונות של מפעילי העמוד:

סטלנים מבשלים ביחד

סטלנים מבשלים ביחד

סטלנים מבשלים ביחד

סטלנים מבשלים ביחד

סטלנים מבשלים ביחד

סטלנים מבשלים ביחד

סטלנים מבשלים ביחד

סטלנים מבשלים ביחד

הסאחים יכולים לצחוק עד מחר. יש לנו את הטעם שלנו, הוא לא לכל אחד, אבל הוא שלנו ואנחנו אוהבים אותו.

במגמה הנוכחית שמתקרבת, בצעדים קטנים אמנם, ללגיטימיות של עישון מריחואנה, קהל הסטלנים הרעבים הולך וגדל. אפילו חברות מסחריות לא יכולות להתעלם מפלח השוק הזה, והתחילו לשווק מוצרי מזון במיוחד לסטלנים.

גם אלו פורסמו בעמוד בעבר:ראו עוד
:
חקר המאנצ'יז: מדוע קנאביס מעורר תיאבון?
ויראלי: אמי אוכלת מאנצ'יז מישראל
10 דברים שכיף לעשות אחרי עישון מריחואנה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט