צעיר ישראלי יצר סקייטבורד מהמפ

מסתבר שאפשר להתמכר גם להמפ: בן הדוד הלא-ממסטל של הקנאביס הוא התחביב הכי גדול של מאור בן שלוש, שיצר סקייטבורד ראשון מסוגו על טהרת הקנבוס. צפו:

מאור בן שלוש פרסם בקיץ 2015 את “קנאביוגרפיה“, אותו כינה “מגדיר זני הקנאביס הישראלי” – ספר הדרכה שסוקר בקצרה את הבולטים שבזני הקנאביס, שהוצע בגרסה עשויה נייר ובעתיד יוצע גם בגרסת “ספר האמן” שיהיה עשוי 100% המפ.

עתה, לאחר שנתיים בהן התעמק בתחום וחקר בפרט את נושא ה’המפ’, הקנאביס התעשייתי שכלל אינו מיועד לעישון ולא מכיל השפעה פסיכואקטיבית, משיק בן שלוש פרויקט נוסף שלו – סקייטבורד קטן עשוי המפ, או ‘פוני המפ סקייט’ בז’רגון שלו.

סקייטבורד המפ
סקייטבורד המפ בתל אביב (יצר: מאור בן שלוש)

“למיטב ידיעתי זה סקייטבורד ההמפ הראשון בעולם, כשעד היום אלו שניסו לעשות זאת השתמשו רק בעטיפה מהמפ,” הוא אומר בשיחה שערכנו עמו. “תוך כדי ואחרי ‘קנאביוגרפיה’ נתפסתי על נושא ההמפ בקטע אובססיבי קצת. התחלתי ללמוד אותו והבנתי שהוא יכול לשמש להכנת כל מוצר, להחליף את כל חומרי הגלם הקיימים.”

בן שלוש צפה בדיווח על רכב ההמפ המרשים שמתגלגל ברחובות קולורדו, והחליט לנסות לבנות גם הוא מוצרים מהצמח. “ניסיתי להבין איך אני יכול לדמות בבית את התוצר הגולמי שנוצר אחרי שימוש באפוקסי טבעי וסיבי המפ (כתתחליף לקרבון). יצרתי ידית של סכין למשל וכל מיני מוצרים, כשהגדול מבינהם הוא הפוני סקייט המפ.”

גם זה בטח יעניין אותך

“החלום שלי זה שגם את התחת אני אנגב בהמפ,” מתאר מאור ומזמין את המתעניינים להגיע לאירוע מיוחד בו יושק ‘קנאביוגרפיה’ בגרסת האמן וכן יוצגו מוצרי המפ שונים שהכין והזמין, ביניהם גם ההמפ-סקייט.

ניתן לעקוב אחר הפרויקט של בן שלוש בדף הפייסבוק שלו.

ראו גם:
נעלי אדידס המפ
המפ – לא מה שחשבתם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר