ארדן מתנגד להקלה על צרכני הקנאביס – הפגנה תיערך מול ביתו

הנסיונות לשכנע את השר לבטחון פנים לתמוך בהצעת החוק לאי הפללה עלו בתוהו. בעקבות הפיגוע בתל אביב בוטלה גם הפגישה שאמורה היתה להיערך עם יוזמת החוק. ביום א’ תיערך הפגנה גדולה מול ביתו של ארדן בסביון.

גלעד ארדן ידבוק ככל הנראה בהתנגדותו להצעת החוק להפסקת הפללת צרכני הקנאביס בישראל, זאת לאחר שהפגישה הסופית שאמורה היתה להיערך בינו לבין יוזמת החוק ח”כ שרן השכל התבטלה בעקבות הפיגוע בת”א.

לאור התנגדותו העיקשת תיערך ביום א’ (12.6) הפגנה מול ביתו שברח’ הצבעוני 10, סביון. עד כה אישרו מאות תומכים כי יגיעו ביום ראשון בשעה 18:00 לקרוא לשר ארדן לתקן את עמדותיו.

כפי שפורסם בדף האירוע שנפתח בפייסבוק, התומכים יגיעו עם שלטים ודגלים כרגיל, אך הפעם גם עם סלסלות טנא, פירות ופרחים, אותם יתנו לשר המתנגד לכבוד חג שבועות. בנוסף יודפסו אלפי החתימות על העצומה הרשמית והן תוגשנה לשר גם כן.

בישראל יש היום רוב מוחלט בציבור בעד אי הפללת צרכני קנאביס העומד על פי סקרים על 61% מהאזרחים. במהלך השבוע נערך קמפיין ציבורי רחב שזכה לתמיכה חסרת תקדים מצד הציבור, אך למרות הצטרפות הידוענים, חברי הכנסת ואפילו השרים לקריאה, החליט מי שהיה יו”ר ‘אל סם’ בעבר שלא להישמע לקולות המוחים.

“כל עוד לא יושגו הבנות בין השניים ככל הנראה לא תתקבל תמיכתו של השר בהצעת החוק בועדה,” נמסר הבוקר (ו’) מלשכתה של ח”כ השכל. “קיים אף חשש שההצבעה תדחה בשבוע נוסף.”

*** עדכון: הצעת החוק בוטלה: ארדן יקים צוות ממשלתי שיגיש ממצאיו תוך חודשיים – פרטים כאן.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר