מגלגל...

מעטפות קנאביס נשלחו לתחנות משטרת ישראל

“המשתלה” שוברת שיאים. הבוקר נשלחו עשרות מעטפות עם פרחי קנאביס וג’וינטים היישר לכתובות הדואר של תחנות משטרה בכל רחבי ישראל.

פעילי הלגליזציה של “המשתלה”, דף הפייסבוק החדש אשר שולח קנאביס בחינם לאזרחי ישראל, הודיעו הבוקר, שלישי, כי עשרות מעטפות המכילות פרחי קנאביס וג’וינטים נשלחו ישירות לתיבות הדואר של תחנות משטרת ישראל הפזורות בכל רחבי המדינה.

כידוע, על אף דבריו של מפכ”ל המשטרה שאמר ש”לא מעניין אותי מי שמגלגל ג’וינט במרפסת”, בפועל ממשיכים השוטרים לעצור משתמשי קנאביס לאחר חיפושים טורדניים ולרשום תיקים פליליים ללמעלה מ-20,000 ישראלים בכל שנה.

מעטפות קנאביס לתחנות משטרה
עשרות מעטפות עם קנאביס נשלחו לתחנות משטרה בכל רחבי ישראל

במחאה על המשך ההטרדות מצד השוטרים הוסיפו חברי “המשתלה” למעטפות – לצד הג’וינטים ופרחי הקנאביס – גם פתקים ובהם מסר והסבר קצר על מהות הפעולה , יחד עם דרישה שיחדלו מלרדוף את צרכני הקנאביס בישראל.

“לכבוד שוטרי ישראל,” נכתב בפתק שתוכנו הגיע לכתב המגזין. “אנחנו, צרכני הקנאביס, קוראים לכם לחדול מהטרדת ישראלים נורמטיבים הנעזרים בצמח שהוגדר באופן לא תקין כבלתי חוקי. אנו רוצים להאמין שרובכם מבינים כי צריכת קנאביס לשימוש עצמי אינה צריכה להיחשב כעבירה וביכולתכם לעשות מעשה אמיץ ולהוביל מהפכה אמיתית של צדק. הצטרפו לצד של הצדק והאמת, חידלו מלרדוף את צרכני הקנאביס וקיראו למפקדיכם להפעיל לחץ על משרדי הממשלה כדי שאלו ישנו את החוק ויאפשרו לכם לעסוק במניעת עבירות אמיתיות הגורמות נזק לציבור הישראלי.”

“וכמחווה של רצון טוב אנו מצרפים לכם כאן פרח קנאביס ומבקשים: עזבו אותנו במנוחה,” הוסיפו.

ייתכן מאוד שפרחי הקנאביס שנשלחו לשוטרים היום הם אותם הפרחים שקיבל הפרוייקט במתנה כתרומה ממגדל אנונימי מצפון הארץ, כפי שדווח אתמול.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר