מכבים: 6 ק"ג מריחואנה נתפסו בדירה

מריחואנה בשווי מוערך של כחצי מיליון ש"ח נתפסה היום (א') בפשיטה משטרתית על בית בישוב מכבים הסמוך לעיר מודיעין. בני הזוג, שככל הנראה גידלו את הצמחים למטרות סחר, נעצרו ונלקחו לחקירה. 6 קילוגרם מריחואנה בשקיות, לצד ציוד לגידול קנאביס בבית, נתפסו.

גל הפשיטות של השבוע שעבר ממשיך: בפשיטה על בית פרטי ביישוב מכבים, שנערכה היום (א'), נמצא חדר צדדי מוסתר ששימש לגידול צמחי קנאביס.

בתוך החדר נתפסו שקיות מלאות קנאביס במשקל של כ-6 קילוגרם וכן ציוד רב המשמש לגידול, כך על פי הדיווח במודיעין.

המריחואנה שנתפסה בבית - 6 קילוגרם בשווי של למעלה מחצי מיליון שקל
המריחואנה שנתפסה בבית – 6 קילוגרם בשווי של למעלה מחצי מיליון שקל

על פי דיווח המשטרה, בלשים מתחנת מודיעין, שככל הנראה קיבלו מידע לפיו מתרחש במקום גידול קנאביס לא חוקי, הגיעו אל הבית בשעות הבוקר המוקדמות עם צו וערכו חיפוש בבית במטרה למצוא בו עדויות לסחר בסמים.

במהלך החיפוש נמצא בבית חדר צדדי ומוסתר ששימש לגידול הצמחים, ובתוכו מצאו הבלשים כ-6 קילוגרם של מריחואנה מיובשת וכן ציוד רב כגון דשנים, משקל אלקטרוני ומנורות לגידול צמחים.

שווייה של המריחואנה שנתפסה בבית עומד על יותר מחצי מיליון שקל, כך לפי הדברים שמסרה המשטרה.

מריחואנה שנתפסה בבית - 6 קילוגרם בשווי של למעלה מחצי מיליון שקל
המריחואנה שנתפסה בבית – 6 קילוגרם בשווי של למעלה מחצי מיליון שקל

בבית הפרטי התגוררו שני בני זוג בשנות הארבעים לחייהם, שככל הנראה גידלו את הצמחים למטרות סחר והספיקו לסיים את שלב הקטיף לפני שהגיעו הבלשים. לאחר החיפוש נעצרו שניהם לחקירה ובנוסף החרימה המשטרה את רכבם, הטלפונים הסלולריים שלהם וכן את כל הכסף המזומן שנמצא בביתם.

לדברי המשטרה שני בני הזוג חשודים בסחר לא חוקי בסמים והם יובאו מחר בפני שופט להארכת מעצרם. במקביל, מנסה המשטרה למצוא ראיות נוספות לעסקיהם הלא חוקיים של השניים באמצעות הטלפונים שהוחרמו.

ראו עוד:
443 שתילים נתפסו בבית בישוב מטה יהודה
קיבל 23 קילוגרם מריחואנה בטעות – ודיווח למשטרה
125 ק"ג חשיש עלו באש בהברחה שסוכלה בגבול מצרים

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט