מי שתל קנאביס בקברו של שופט בית המשפט העליון

תנועה חדשה המכנה עצמה "ארגון טרור חוקי" שתלה צמח קנאביס בקברו של השופט מישאל חשין ז"ל במחאה על דבריו בעבר בהם השווה לדבריהם את צרכני הקנאביס לעמלק

בקברו של השופט מישאל חשין ז”ל, שנפטר היום לפני 6 שנים, הונח הבוקר (א’) צמח קנאביס קטן ו-6 נרות שחורים, זאת במסגרת פעילות מחאה בוטה למדי.

פעילים שתלו קנאביס בקברו של השופט מישאל חשין
צמח הקנאביס שנשתל בקבר היום

תנועה בשם “הליגלייזרים” נטלה אחריות על הנחת הצמח על קברו של מי שהיה שופט בית המשפט העליון. חשין ז”ל זכור כמי שנקט עמדות נוקשות כלפי עבירות סמים.

לדברי התנועה, הפעילות בוצעה במחאה על עמדתו של השופט חשין שקבע בעבר כי “מלחמת החורמה בעברייני סמים מלחמה קשה וארוכה היא כמלחמת ישראל בעמלק”.

לטענת חברי התנועה חשין השווה בדבריו את צרכני הקנאביס לעמלק, ובכך הסית נגדם הסתה קיצונית.

פעילים שתלו קנאביס בקברו של השופט מישאל חשין
אחד הפעילים בתנועה החדשה המכנה עצמה “ארגון טרור חוקי”

בסרטון שפרסמו נאמר: “היום, יום השנה השישי למותו, הלכנו לקברו… שתלנו בקברו שתיל קנאביס, אותו השתיל שהאיש קרא להילחם במגדליו, מפיציו וצרכניו ‘כמלחמת ישראל בעמלק’.”

הארגון, שמכנה את עצמו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו כ”ארגון טרור חוקי”, נקב בסרטון במילים בוטות ביותר, שצונזרו כאן בציטוט הנ”ל.

גם זה בטח יעניין אותך

לשאלה מדוע הם מוחים על דבריו של אדם מת, השיבו בארגון כי מדובר במהלך ראשון ושבהמשך הדרך המחאה תתמקד באנשים חיים.

בדף הפייסבוק של הארגון נכתב עוד למשל כי “טרור היא פעולה שמטרתה להחדיר פחד על מנת להשיג מטרה פוליטית ומדובר באסטרטגיה לגיטימית לחלוטין שממשלות ופוליטיקאים משתמשים בה באופן תדיר כשלנו, כארגון לא ממשלתי, יש הרבה פחות אפשרויות להפעיל טרור, אך עדיין יש לנו כלים – הראשון הוא ביזוי והטחת עלבונות”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר