מטופל בעל רישיון ל-70 גרם נעצר: מכר קנאביס תמורת עבודות-בית

מטופל קנאביס רפואי בן 60 תושב נתניה נעצר לאחר שמכר על פי החשד 1-2 גרם בכל פעם בעשרות מקרים שונים לבגירים וקטינים. בחלק מהמקרים התמורה עבור הקנאביס היתה עבודות בית בדירתו

יחיאל נעים, תושב נתניה בן 60 המחזיק ברישיון קנאביס רפואי בכמות של 70 גרם בחודש, נעצר לפני כשבוע וחצי לאחר שלמחלק הנוער בתחנת המשטרה בעיר הגיע מידע מודיעיני לפיו הוא מוכר קנאביס לקטינים.

נגד נעים, שעובד במספרה בעיר, הוגש היום (א’) כתב אישום הכולל 12 סעיפים ובהם יחדיו עשרות מקרי מכירה שונים, כולל, על פי החשד, במהלך עבודתו במספרה וכן בביתו הפרטי אליו הוא זימן קטינים ובגירים לעשן איתו.

בין היתר הוא חשוד כי לפחות בחלק מהמקרים הוא סיפק את הקנאביס ללקוחותיו ללא תמורה כספית, אלא בתמורה לעבודות שונות שנעשו בביתו לבקשתו.

בחיפוש ראשון שנערך בביתו נמצאו על שולחן הסלון כ-216 גרם קנאביס ומשקל דיגיטלי, ובמגירה ליד המיטה 10 אריזות סגורות ו-4 צנצנות ובהן בסך הכל 71.77 גרם נוספים וכן שקיות חלוקה שקופות.

בחלוף כחודש וחצי הגיעו שני שוטרים לביתו של נעים פעם נוספת, הפעם כדי לעכבו לחקירה. בנסיבות אלו אותרו על השולחן בבית ובשידה הסמוכה לו כ-242 גרם קנאביס.

קנאביס רפואי נתפס בדירה בנתניה
צילום: דוברות המשטרה
קנאביס רפואי נתפס בדירה בנתניה
צילום: דוברות המשטרה

בכתב האישום מתואר למשל כיצד ש”ל, ששהה בבית בעת פשיטת המשטרה, “הגיע לביתו של הנאשם שלוש פעמים בשבוע בשנה וחצי האחרונות על מנת לעשן ג’וינט, בתמורה לביצוע עבודות בית בביתו של הנאשם”.

מקרה נוסף שמתואר הוא של נ”ב, קטין, שבשתי הזדמנויות שונות הגיע לביתו של נעים וקנה ממנו שני ג’וינטים בכל פעם, בתמורה ל-50 ש”ח בכל פעם. למחרת מחר לשותפו גרם קנאביס בתמורה ל-100 ש”ח.

בכתב האישום, הכולל 12 אישומים שונים, מתוארים עשרות מקרים נוספים של מכירת 1-5 גרם קנאביס לאנשים שונים, חלקם בגירים וחלקם קטינים, בתמורה ל-100-300 ש”ח בכל פעם.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר