טוען...

מושלת רמאללה: “ישראל מפיצה סמים כדי לפגוע בחברה הפלשתינית”

הטענה שנשמעת רבות מפי תומכי הלגליזציה בישראל מקבלת תפנית מפתיעה ויוצאת דווקא מפיה של בכירה ברשות הפלשתינאית. מושלת רמאללה מאשימה את ישראל בהפצת סמים בקרב צעירים ברשות.

אחד המיתוסים המוכרים ביותר בקהילת תומכי הלגליזציה הוא זה שגורס כי החיזבאללה וארגוני טרור אחרים מחדירים חומרים מזיקים לחשיש שמגיע לישראל, במטרה לפגוע בצרכנים הישראליים. כעת נשמעות טענות דומות גם מהצד השני…

לילא רנאם
לילא רנאם, מושלת רמאללה

הבוקר מדווח אתר ‘ערוץ 7‘ כי לילא ר’נאם, מושלת רמאללה ואחת הדמויות הבכירות ביותר ברשות הפלשתינית, טענה כי ישראל מפיצה סמים בחברה הפלשתינית במטרה לפגוע בצעירים.

“הכיבוש הוא הבעיה הגדולה ביותר, והסמים הם אחד האמצעים שבאמצעותם תכנן הכיבוש לפגוע בתשתית של החברה שלנו ובצעירינו,” מצוטטת ר’נאם.

עוד דווח כי עיסאם ג’וויחאן, מנהל ארגון לפיתוח חברתי, טען בטלוויזיה הרשמית של הרש”פ כי ישראל משתמשת בסמים בתור “כלי נשק” ל”ייהוד ירושלים”. לדבריו “הכיבוש שולט בשטח ומנסה לשלוט על התושבים [הערבים] בירושלים. מבין כלי הנשק שהוא משתמש בהם לייהוד ירושלים – הוא עניין הסמים”.

מוקדם יותר השנה התייחס לנושא גם ח’אלד חמאד, סגן מינהלת החינוך הפלשתינית של ירושלים, כשאמר שישראל מנסה באופן מכוון להפוך צעירים פלשתינים למכורים לסמים מפני שבישראל “לא רוצים שבירושלים יצמח דור [של ערבים] משכיל ומלומד”.

ראו גם: החייל שנרצח בקלקיליה – קורבן של המלחמה בסמים?

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר