מגלגל...

מה קורה לזוג מבוגרים אחרי 110 מיליגרם THC

מגזין פיוז’ן החליט לבחון את התקנות הבריאותיות החדשות בקולורדו, המתירות מקסימום של 100 מיליגרם THC במוצרי קנאביס לאכילה. צפו: כך נראה זוג מבוגרים שהחליטו לצרוך את הכמות המקסימלית ולראות מה קורה.

בשנה שעברה געשה הרשת סביב סיפורה של כתבת הניו יורק טיימס מורין דאוד, אשר אכלה חטיף המכיל THC בחדר המלון בדנוור בו שהתה בחופשה, אשר ככל הנראה הכיל ריכוז גבוה מאד של הקנבינואיד הפסיכואקטיבי.

מורין דאוד
מורין דאוד: “תחושה דמויית מוות” או נסיון הפחדה כושל?

לאחר כמות ה-THC הגדולה שצרכה, סיפרה מורין כי הרגישה “צמרמורת מפחידה במעלה עמוד השדרה” שהחמירה בהדרגה להרגשה אותה תיארה בתור “תחושה דמויית מוות” שלוותה לדבריה בטריפ פסיכדלי של שמונה שעות רצופות.

הסיפור שזכה לעשרות אלפי חשיפות עורר ביקורת אודות התקנות הרפואיות בקולורדו, אשר אינן מספיקות כדי לפקח על כמות ה-THC במוצרי המזון ולמנוע מצבים דומים.

בעקבות הרעש והביקורת הציבורית, נכנסה לתוקפה התקנה החדשה אשר מגבילה את הכמות המקסימלית של THC במוצרי מזון ל-100 מיליגרם, כאשר הכמות המומלצת באופן רשמי היא 5 מיליגרם בלבד.

חטיף שוקולד המכיל 100 מיליגרם THC
חטיף שוקולד המכיל 100 מיליגרם THC

נסיעת המבחן

מגזין פיוז’ן החליט לקחת את התקנה החדשה ואת סיפורה של מורין לנסיעת מבחן: בעזרתם של מרגרט ורוברט פוסטר שהתנדבו למשימה המאתגרת, יצא צוות המגזין לבדוק מה קורה לשני אנשים שצורכים 110 מיליגרם THC ביחד.

לכל אחד מהם ניתנה טבלת שוקולד המכילה 100 מיליגרם THC ומחולקת ל-10 קוביות. לאחר 40 דקות בהן אכלו את השוקולד בהנאה גלויה, מרגרט הספיקה לאכול 7 קוביות ואילו רוברט הסתפק ב-4. משם, ליווה אותם הצוות במשך 50 דקות נוספות כדי לתת להשפעה להיכנס לתוקף.

מה קורה לזוג מבוגרים שצרכו 100 מיליגרם THC?
“מבחן האצבע” – התוצאות המשעשעות מראות בבירור את ההשפעה

התוצאות

“האם הם מרגישים על סף מוות?” שאל הכתב את השניים, תוך התייחסות לטענות שהעלתה מורין בסיפורה. באופן לא מפתיע, שני בני הזוג שכבר נמצאו תחת ההשפעה באופן מלא, ציינו כי הם מרגישים “חיים לגמרי” וכמו כן לא חווים שום טריפ פסיכדלי כלשהו.

במבחן הפיזי בו ניסו השניים לעצום עיניים ולחבר בין שתי אצבעות, התוצאות הכושלות מראות בבירור את ההשפעה. כמו כן, ציינו בני הזוג כי הם אינם מרגישים פרנויה או עצבנות, וכן כי כל מה שבא להם לעשות הוא לצחוק.

צפו בוידאו המלא:

ראו גם:
צפו: סבא מעשן מריחואנה בפעם הראשונה
צפו: שוטרים לשעבר מעשנים מריחואנה
אנימציה: איך להתכונן לעישון קנאביס בפעם הראשונה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר