“מהתפיסות הגדולות ביותר”: 100 ק”ג קנאביס ושקיות מזויפות נתפסו בדירה

תיעוד: אלפי שקיות ואריזות קנאביס רפואי מזויפות נתפסו בדירה בחולון יחד עם כ-100 קילוגרם תפרחות קנאביס. תושב העיר נעצר

כ-100 ק״ג קנאביס המוכן לחלוקה בשווי המוערך על פי המשטרה במיליוני שקלים נחשפו ע”י בלשי המשטרה בדירה שכורה בחולון, ששימשה על פי החשד כמרכז הפצה ענק. בין היתר עולה החשד גם לזיוף קנאביס רפואי והפצתו. אופק ברמי, בשנות ה-20 לחייו החשוד בהפעלת המקום ובעבירות של הפצה וסחר בסמים, נעצר.

על פי דיווח המשטרה, בלשי משטרת בית שמש של מחוז ירושלים פשטו אמש על דירתו של אופק ברמי, תושב בית שמש בשנות ה-20 לחייו, אותה הוא שוכר בעיר חולון, לאחר שהתעורר חשד במשטרה כי דירה זאת משמשת כמרכז חלוקה לשליחים והפצת קנאביס לכל רחבי הארץ, בין היתר לערים בית שמש, ירושלים וסביבתם.

במהלך הפעילות שערכו בלשי המשטרה של מחוז ירושלים על פי צו בימ”ש, הגיעו אל הדירה וברמי נעצר על ידם מיד כשיצא מהמקום עם קנאביס בידיו.

בחיפוש שערכו השוטרים בדירתו של ברמי, נתפסו: חומר החשוד כקנאביס במשקל רב של כ-100 ק”ג ובשווי המוערך כאמור על ידי המשטרה במיליוני שקלים כשהוא מוכן לחלוקה במנות רבות, חותמות מזויפות של אישור רפואי, קופסאות ושקיות חלוקה ריקות ובגדלים שונים, מכונת אריזה, משקלים ופריטים רבים נוספים.

תפיסה 100 קילו קנאביס חולון
תפיסה 100 קילו קנאביס חולון
תפיסה 100 קילו קנאביס חולון

ברמי הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בבית שמש. היום הוא יובא בפני בימ”ש, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרו לטובת המשך פעולות החקירה. בהמשך צפויים מעצרים נוספים והחקירה נמשכת.

במחוז ירושלים של משטרת ישראל מציינים כי “מדובר באחת מהתפיסות הגדולות ביותר בשנים האחרונות של סמים מוכנים להפצה בדירת מגורים. המשטרה תמשיך למקד את הפעילות בתחום זה נגד מגדלי, סוחרי ומפיצי הסם”.

תופעת השקיות המזויפות של קנאביס רפואי שנמכרות בטלגרם אינה חדשה, ודווחה כבר במגזין קנאביס פעמים רבות בעבר, אך בשנה האחרונה נראה שהתופעה הגיעה לשיא חדש.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר