לאחר מארב: 12 בני נוער נעצרו במסיבת יום הולדת עם קנאביס

צעירים בגילאי 15 עד 17 שתכננו לחגוג יום הולדת עם חברים ביער הופתעו כשמהשיחים קפצו לעברם שוטרים סמויים. 12 נערים עוכבו לחקירה לאחר שעל 6 מהם נמצא קנאביס לשימוש עצמי.

המשטרה מדווחת על מעצרם של 12 בני נוער בגילאי 15 עד 17 שהגיעו בליל שבת לקרחת יער באזור המועצה האזורית מרחבים כדי לחגוג יום הולדת לאחד החברים.

לאחר מארב יצאו השוטרים מהסבך הסמוך ופשטו על בני הנוער ואיתרו אצל 6 מהם קנאביס בכמות לשימוש עצמי וכן בקבוקי אלכוהול.

על פי דיווח המשטרה “למשטרת ישראל נודע על מסיבת יום הולדת בעלת מאפיינים פליליים אשר עתידה הייתה להערך בלילה שבין שבת לראשון ביער באזור מועצה אזורית מרחבים. שוטרים סמויים נערכו מבעוד מועד לקבלת האורחים, בני נוער כבני 15-17 מהיישובים הסמוכים”.

“משהגיעו בני הנוער למקום נצפו חלקם משתמשים עפ”י החשד בחומרים חשודים כסמים מסוכנים מסוג קנאביס ושותים אלכוהול,” דווח. “השוטרים יצאו מן הסבך והפסיקו את ביצוע העבירה.”

בני נוער נעצרו עם קנאביס

עוד ציינה המשטרה כי “בשל חומרת האירוע הורי הקטינים, תושבי היישובים הסמוכים, זומנו למתחם המסיבה הוסברה להם חומרת העבירה והם קיבלו אחריות על הקטינים וקיבלו זימון להמשך טיפול עפ”י חוקי הנוער”.

עדו, אחד המשתתפים באירוע, תיאר כך: “הייתי נוכח במקרה ומה שקרה זה שרכב שלם של סמויים באו שלוש שעות לפני תחילת המסיבה ובתחילת המסיבה קפצו על 3 נערים וכל פעם המעגל גדל כי הילדים שנמצאים בריקודים רצו לדעת איפה חברים שלהם וגם הלכו לשם ונעצרו”.

“בלי קשר, המשטרה אמרה שהיא לא תהרוס את המסיבה ורק תיקח את הילדים שצריך,” הוסיף. “לבסוף היא פוצצה את האירוע והילדה שחגגה יומולדת הפסידה 2500 שקל שהשקיעה במסיבה”.

בני נוער נעצרו עם קנאביס

מהמשטרה נמסר בתגובה: “מאבק משטרת ישראל בנגע הסמים המסוכנים בקרב בני נוער- הופסקה מסיבת יום הולדת שנערכה בטבע ונתפסו חומרים חשודים כסמים מסוכנים בקרב בני נוער”.

“משטרת ישראל קוראת לציבור ההורים לגלות מעורבות הורית בנעשה בקרב ילדיהם בני הנוער ובפרט לקראת היציאה לחופשת הקיץ,” נמסר עוד.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר