איש חשוב מאוד: יהודה לוי, תגלגל לי ג’וינט

חצי שנה אחרי התפוצצות פרשת ‘הסמים והמפורסמים’ עונה יהודה לוי לכל המבקרים בסדרה חדשה, עשירה בסקס, סמים ורוקנרול, בה הוא משחק בתפקיד עצמו. אחרי שהפך במהלך השנים למן שק חבטות של התקשורת הצהובה, מראה לנו לוי את הצד שלו בסיפור, תוך הפגנת כושר משחק מעולה, וכושר גלגול ג’וינטים מעולה לא פחות. :

מאת: דניאל ארז

בתחילת השנה התפוצצה פרשת “הסמים והמפורסמים“, במהלכה נחשף כי מוטי רייף, קרן מור ויהודה לוי רכשו לכאורה מריחואנה וחשיש מאיש חיי לילה מוכר בתל אביב.

מוטי רייף יצא גדול והודיע קבל עם ועדה שהוא אינו מתכוון להתבייש בתחביב שלו וקרן מור יצאה קטנה והחליטה שהיא מעולם בכלל לא ראתה סמים מימיה.

יהודה לוי הסתבך עם עצמו, הודה, ולמרות שניסה לשמור על שתיקה, הדברים שאמר בחדר החקירה נחשפו בכל העיתונים. “עישנתי מריחואנה כדי להתגבר על הפרידה מנינט,” אמר לוי בחקירתו והקהל הציני, כולל כאן במגזין, נהנינו לרקוד על דמו של מי שחווה אכזבה וכאב – ורק רצה שיעזבו אותו קצת בשקט.

כעת, ב”איש חשוב מאוד“, סדרת הדרמה החדשה בה הוא משחק בתפקיד עצמו, נותן לוי את הזווית שלו לאותן כותרות בעיתונים.

יהודה לוי
יהודה לוי, “איש חשוב מאוד”

בסדרה נותן לוי הצצה אל תוך חייו של סלב ישראלי מהסוג המגניב יותר, בסגנון שמזכיר במשהו את “תעשה לי ילד”, סדרה מעולה שגם בה שווה לצפות.

לאחר צפייה בשני הפרקים הראשונים אני בהחלט חוזר בי מהביקורת על לוי. הביקורת כלל לא היתה על עצם השימוש בסמים כמובן, אלא על הנסיון להסתיר זאת מעיניי הציבור – וכעת לוי מוציא את זה בגדול לעיניי הציבור דרך המסך הקטן, שזה מספיק לבינתיים. לפחות בשבילי.

הטריילר:

ראו: מפורסמים ישראלים תומכי קנאביס ולגליזציה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט