טלגראס מעודד מכירת קנאביס לנערים – וזה מרגיז אנשים

יזם פרויקט ‘טלגראס’ מעודד באופן גלוי מכירת קנאביס לבני נוער – וזה מרגיז לא מעט אנשים. בראיונות שנערכו לאחרונה, ברדיו 103 ובתכנית הבוקר של ערוץ 10, הוא חזר על הדברים שוב ושוב. המנחים בתגובה דרשו מהמשטרה חסרת האונים להתחיל ולפעול.

זה שהמשטרה חסרת אונים בהתמודדות עם תופעת המסחר בקנאביס בפרויקט ‘טלגראס‘, זה כבר לא חדש. כעת יוצאים מנחי ערוץ 10 בקריאה למשטרה להגביר את המאמצים ולתפוס את האחראי על היוזמה – אף על פי שדי סביר שזה לא ישנה דבר.

עמוס סילבר, יזם הפרויקט החתרני שמאפשר רכישה ומכירה של קנאביס וסמים אחרים באופן גלוי וחופשי באפליקציית המסרים ‘טלגרם’, חצה בשבועות האחרונים קו שעד כה נזהרו תומכי הקנאביס מלחצותו, והוא כמובן בני הנוער.

אחד הקונצנזוסים הבולטים במאבק להפסקת הפללת צרכני הקנאביס והסדרת השוק בחוק, הוא שבני נוער בגילאים צעירים לא צריכים לקבל גישה לשימוש במריחואנה ובסמים, אך זה לא מה שחושב סילבר.

לאחר שאמר דברים אלו בפה מלא בראיון לתכנית הרדיו של ברהנו טגניה וגלעד שלמור ברדיו 103FM – והצליח להפתיע ואף להרגיז את צמד המנחים – הוא חוזר על הדברים השבוע בראיון וידאו לתכנית הבוקר של ערוץ 10.

בראיון עם תחקירן של התכנית ‘אורלי וגיא‘ חזר סילבר על דבריו וקבע שוב שהוא תומך ואף מעודד מכירת קנאביס לבני נוער כמו גם את השימוש שלהם בקנאביס.

בסוף הראיון לא הצליחו צמד השדרנים הותיקים להסתיר את התפעלותם מחוסר האונים של המשטרה בהתמודדות עם תופעת ‘טלגראס’ וקראו לכוחות האכיפה ‘לעשות מה שצריך’ כדי לעצור את זה, ברמז ברור שעליהם לעצור את סילבר גם במקום מושבו בארה”ב.

יש לציין שגם מעצר של סילבר לא יעצור כנראה את פעילות ‘טלגראס’, שכן מדובר בקבוצות המונות עשרות אלפי חברים ללא שליטה מרכזית אחת.

“אנחנו לא מתחסדים אבל הנה בן אדם שאומר שהוא מוכר לילדים, מה לא ברור מה צריך לעשות,” תהו בקול בתגובה להודעת המשטרה הלקונית על הנושא.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר