אורן חזן מחפש את שקית הגראס שנמצאה בכנסת

כמונו, גם ח”כ חזן מנסה להבין לאן נעלמה שקית הקנאביס שנמצאה בכנסת – ומדוע הפרשה הושתקה לחלוטין. “אני קורא ליו”ר הכנסת לפתוח בבדיקה ולהציג את תוצאותיה,” הוא אומר. “אני תוהה האם השקית לא שייכת לחברת כנסת או לעיתונאים”.

הכנסת והתקשורת רעשו וגעשו לפני ארבעה חודשים (יולי 2016) כשדווח על שקית קנאביס שנמצאה בשירותי המשכן. אנו כבר ניסינו להבין אז מדוע לא נפתחה חקירה להשוואת הדין בין האזרח הפשוט לנציג הציבור, אך כעת מצטרף לקריאה – מכיוון אחר – גם הח”כ הצבעוני אורן חזן.

בשידור חי שפירסם בפייסבוק סיפר חזן שבכוונתו לפנות ליו”ר הכנסת יולי אדלשטיין ולמנכ”ל הכנסת, ולדרוש לראות את תוצאות הבדיקה:

“לגבי אותה שקית סמים שנמצאה בשירותי המשכן לפני מספר שבועות, אני פונה ליולי אדלשטיין ולמנכ”ל הכנסת בדרישה אמיתית לקבל תשובה האם נעשתה בדיקה ואם נעשתה מה הממצאים שלה,” אמר חזן. “אני לא הייתי כאן אז אף אחד לא יכול להאשים אותי.”

חזן כנראה אינו קורא אדוק של מגזין קנאביס ולא ראה את הדיווח על השקית הקטנטנה שנמצאה, וטען כי מדובר בשקית גדולה דווקא: “נמצאה כאן שקית גדולה,” אמר. “אני תוהה האם השקית הזו שייכת לחבר כנסת או חברת כנסת, מכהנים או לא מכהנים, לעוזר או עוזרת פרלמנטרית, אולי זה בכלל שייך לאחד העיתונאים, אני לא יודע מה עובר אצלם בברנז’ה.”

גם זה בטח יעניין אותך

“אני דורש לקבל על כך תשובות, כי את הצביעות הזאת צריך לעצור,” סיכם.

את הדברים אמר ח”כ חזן בהמשך להחלטת בית המשפט בתיק שניהל מול הכתב עמית סגל, בסופו זכה ב-40,000 ש”ח אך גם נאלץ להשלים עם הדיווחים על כך שהשתמש בקריסטל מת’.

לפני שבועיים כינה חזן את ח”כ תמר זנדברג ויאיר לפיד ‘נרקומנים’, במסגרת כתבה על הפרשיה.

כזכור כשבוע לאחר הדיווח על הימצאות השקית, במהלך ביקור בכנסת, מצא במקרה הקומיקאי גדי וילצ’רסקי את העוזר הפרלמנטרי שאיתר את השקית לראשונה. “דיווחתי לאבטחה וישר שלחו צוות שיבוא לקחת את הפרח. הם באו עם כפפות וכל מה שצריך. אני ברחתי משם,” סיפר למצלמה:

לאחר שבוע נוסף הצלחנו לאתר את השקית עצמה במהלך ביקור שלנו בכנסת, ובעזרתה האדיבה של ח”כ שרן השכל, שגם הציגה את השקית, הלא גדולה, למצלמה:

בתגובה לפניית המגזין בנוגע למציאת השקית נמסר מטעם הכנסת כי לא תיפתח חקירה בנושא זה, זאת מאחר ו”מדובר בכמות קטנה”. המשטרה לאחר מכן מסרה בתגובה תשובה זהה גם היא.

חזן לא השיב לפניות המגזין בעניין.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר