הסוכנת הסמויה מגיבה: “עבירה זו עבירה”

עינב, הסוכנת הסמויה שהפלילה 30 מחבריה בעת שהתחזתה לברמנית ורכשה סוגי סמים שונים, בעיקר מריחואנה וחשיש, מספרת מדוע עשתה זאת. “לא הייתי צריכה להתאמץ לחפש הרבה את הסמים. זה תמיד היה סביבי, כולם השתמשו בזה,” אמרה בראיון.

הבוקר דווח על חשיפתה של סוכנת סמויה של המשטרה שהשתלבה בחיי הלילה של ראשל”צ בתור ברמנית בפאב מוכר, שם רכשה את אמונם של לקוחות מהם רכשה סמים מסוגים שונים, בעיקר מריחואנה וחשיש. “עינב” פתחה גם פרופיל פייסבוק מזוייף שם פרסמה תמונות של חייה המזוייפים.

לפני שעה קלה התראיינה הסוכנת ‘עינב’ לאתר ‘וואלה’, שם סיפרה על הרקע לפעולה ועל החוויה החריגה:

“מה שראיתי בברים זו התעסקות גדולה של צעירים בסמים מכל הסוגם – מהקלים עד הקשים – זו הסביבה שבעצם הייתי בה,” סיפרה. “התחלתי לעבוד חצי שנה אחרי תחילת ההפעלה. לפני כן עברתי כמלצרית בשני ברים.”

עינב סוכנת סמויה
עינב, הסוכנת הסמויה, בראיון ל’וואלה’

“לא הייתי צריכה להתאמץ לחפש הרבה את הסמים. זה תמיד היה סביבי, כולם השתמשו בזה,” אמרה. “זה היה מול העיניים, אנשים הציעו לי, התקשרו אליי, עדכנו אותי על סחורה טובה שמגיעה. היה שם הידרו, חשיש, קריסטל, MDMA ועוד. לא רק קנאביס או חשיש.”

עינב נשאלה האם לא פחדה מהחשיפה. “אני לא חוששת,”השיבה. “עשיתי את העבודה שלי. זו המשטרה וזה התפקיד שלי. תמיד יש את החשש לא להיחשף במהלך ההפעלה אבל תמיד יש את המפעילים ששומרים עליי אז לא היה פחד.”

“מבחינתי העבודה כשוטרת היא נגד הקטן ועד הסוחר הגדול. לא משנה אם הוא בא מרקע עברייני או לא, הם עדיין ביצעו את העבירה. הם מכרו לי את הסם ועבירה זו עבירה.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר