טוען...

המשטרה תפסה מונרוק ועטי אידוי בחדרה; צמחים נתפסו בחוף אכזיב

דוברות משטרת ישראל מדווחת הבוקר על שלל מכובד שנתפס אתמול, כולל מוצרים נדירים יחסית בנוף כמו מונרוק, קונוסים ועטי אידוי

המשטרה מדווחת הבוקר (ד’) על 3 תפיסות של עשרות שתילים, עשרות ק”ג של פרחים וכן מוצרי קנאביס מיוחדים כגון קונוסים מועשרים, עטי אידוי ואפילו מונרוק (Moonrock) בחדרה אור עקיבא וחוף אכזיב.

על פי הדיווח הראשון “המשטרה עצרה הלילה תושב חדרה בחשד להחזקה לא חוקית של חומרים החשודים כסמים מסוג מריחואנה וחשיש” לאחר שבלשי תחנת חדרה לבית בחדרה במהלכו בוצע חיפוש יזום במקום.

“במסגרת החיפוש אותרו ונמצאו מעל 100 סיגריות אלק’ עם שמן חשיש וכ-18 ק”ג חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה,” דווח עוד. “החשוד שנעצר בהחזקת הסם הוא תושב העיר בן 40 והיום יתקיים דיון בעניינו בבקשה להאריך את מעצרו.”

קופסאות קנאביס פלסטיק
קונוסים קנאביס
עטי אידוי קנאביס
קונוסים קנאביס
מונרוק
תפיסת קנאביס

במקביל מדווחת המשטרה על תפיסת 20 שתילי קנאביס בדירה בחוף אכזיב שבצפון הארץ. לוחמי יס”מ איתרו אתמול את הפעילות ועצרו תושב אזור הצפון החשוד בהפעלתה.

“במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור, ערכו אתמול לוחמי היס”מ של מרחב אשר פעילות יזומה במהלכה עצרו תושב נצרת בן 21, בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה,” דווח.

“במסגרת החיפוש, חשפו השוטרים מעבדת הידרו ובה 20 שתילים של חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנאביס וכן ציוד רב המשמש לגידול וייצור סמים כאשר כלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל,” דווח עוד..

צמחי קנאביס בדירה
צמחי קנאביס בדירה
קילוגרם קנאביס בדירה

על פי דיווח שלישי שגם הוא פורסם הבוקר על ידי דוברות משטרת ישראל, דירה באור עקיבא תחולט לאחר שהוגש כתב אישום נגד בעליה, תושב חולון, בגין גידול קנאביס. לטענת המשטרה מלבד השתילים נתפסו בדירה בחודש שעבר כ-18 ק”ג של קנאביס.

“במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור, משטרת ישראל ממשיכה לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת למצות את הדין עם נאשמים בפשעים,” נמסר.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר