אחרי ה’מונרוק’: הכירו את ‘סאנרוק’ ו’מארסרוק’

לצד התרחבות השימוש במיצויי קנאביס, הפך המושג ‘מונרוק’ (Moon-Rock, אבן ירח) לנפוץ עוד יותר בקרב קהל הצרכנים האדוקים. כעת יש כבר את גרסת ‘הדור הבא’ – גם היא על שם כוכב מוכר: אבן שמש (סאנרוק – Sun-Rock). ואם אתם קצת ציניים לגבי זה, אז בדיוק בשבילכם יש גם את ‘מארסרוק’.

אם אתם עוקבים אחר מגזין קנאביס בודאי שמעתם כבר על ‘מונרוק‘ (Moonrock) – פרחי קנאביס עטופים בשכבת מיצוי/שמן קנאביס מרוכז, ומגולגלים לאחר מכן באבקת ‘קיף‘, תערובת טריכומות.

בתום התהליך מתקבל פרח קנאביס הנראה כמו אבן (ומכאן הכינוי שהודבק לו – ‘אבן ירח’), שמכיל בממוצע בין 50 ל-60 אחוז THC, שהם פי 3 ויותר מפרחי קנאביס רגילים – וכך זה נראה:

מונרוק
מונרוק – פרח קנאביס עטוף במיצוי קנאביס עטוף באבקת קיף

אך כיאה לטרנדים גם המונרוק מקבל כעת שדרוג על ידי קהילת הקנאביס האדוקה בארה”ב, בדמות גרסאות ‘הדור הבא’ של המונרוק, שמכילות עוד יותר מרכיבים ועוד יותר THC.

הכירו את ‘סאנרוק‘ (Sunrock) -גם הוא על שם כוכב מוכר: אבן-שמש.

סאנרוק (Sunrock)

בדומה למונרוק, גם סאנרוק הוא פרח קנאביס שעטוף בשכבות של מיצויים וקיף, אך בשונה ממנו מדובר – לפחות לדברי יוצריו – בגרסה משופרת משמעותית.

גם זה בטח יעניין אותך

לעומת המונרוק שמורכב מפרח קנאביס באיכות ממוצעת או אף פחות מזה ועטוף בשכבת מיצוי ממוצעת גם כן (טרים-ראן, המיוצר מעלים וגבעולים), סאנרוק מורכב לכאורה אך ורק מפרחי קנאביס איכותיים מהדרגה הגבוהה ביותר וכן ממיצוי ‘נאג-ראן‘ (מפרחים בלבד).

סאנרוק
סאנרוק – הגרסה המשופרת של מונרוק – פרח קנאביס עטוף במיצוי קנאביס עטוף באבקת קיף

סאנרוק למעשה לוקח את המונרוק צעד אחד קדימה מבחינת איכות המוצר, כמו גם מבחינת כמויות הקנבינואידים בו, שלדברי היצרנים הינם ברמה של עד 80% THC לעומת 60% כאמור במונרוק.

הראשונים שהצליחו להטמיע את הסאנרוק בשימוש הם בעלי חברת ‘ביג טריי דיז’ (Big Tray Deee’s), המצהירים כי להפקתו נעשה שימוש רק בפרחי ומיצוי קנאביס מהרמה הגבוהה ביותר.

כלומר ‘מונרוק’ יכול להיות מורכב מפרח ממוצע ואפילו גרוע, ממיצוי סוג ב’ ומטריכומות (קיף) ברמה נמוכה. ‘סאנרוק’ לעומת זאת יהיה תמיד מהרכיבים המשובחים ביותר שלשוק יש להציע.

ההמלצה הכללית היא לא לגרוס את המונרוק והסאנרוק בגריינדר, שכן מדובר בתוצר דביק במיוחד שלא יתפורר כמו פרח קנאביס רגיל, אלא פשוט יידבק. על כן יש להשתמש במספריים למשל ולצרוך אותו בעזרת באנג.

מארסרוק (Martian rock)

אם אתם קצת ציניים לגבי הטרנד הזה, אז אתם לא היחידים. קבוצת הקומיקאים האמריקאית ‘סירקה’ (Circa) עשתה גאג מוצלח למדי על המונרוק והסאנרוק, שהצליח תוך ימים ספורים להיחשף כבר לעשרות מיליונים בכל העולם.

בסרטון שהעלו לרשתות החברתיות מוצג תהליך ההכנה של מה שהם מכנים ‘מארסרוק’ (Martian Rock), או ‘אבן-מאדים’ – שהוא (לא באמת) הדור הבא-הבא של המונרוק והסאנרוק ומכיל (לא באמת) 98.2% THC.

https://www.youtube.com/watch?v=sTQx0HQkx8E

תהליך ההכנה שלו, כפי שמוצג בוידאו, מורכב מפרח קנאביס שעטוף בשכבת שמן-חשיש, שעטוף ב’קיף’ (עד כאן בדומה למונרוק וסאנרוק) – או אז הוא נעטף בשכבת מיצוי CBD ואז בקריסטלי THC, ואז בשמן קנאביס CO2 ולבסוף בחמאת קנאביס ובג’לי קנאביס.

אחרי שימוש בו, לפחות על פי הסרטון, אתה מת…

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר