מגלגל...

המשטרה להגנת צרכני הקנאביס? “המגדלים מרוויחים כסף על גבם”

בעקבות חשיפת מגזין קנאביס מפרסמת המשטרה הודעה לעיתונות בה, למרבה ההפתעה, היא יוצאת בגלוי להגנת צרכני הקנאביס. “המגדלים מבקשים להרוויח כסף קל וזמין על חשבון גבם,” היא טוענת.

בסוף השבוע חשפנו לראשונה את פעילות המשטרה למעצר מנהלי חנויות גידול, במסגרתה נעצרו 3 מנהלים של סניפי חנויות גידול בתל אביב.

במהלך מבצע המעצרים נעצרו מנהלי סניפי החנויות של ‘הידרוגארדן’, ‘הידרו TLV’ ו’הידרושופ’, לאחר ששוטר סמוי רכש בחנויות ציוד תוך שהוא מצהיר כי מדובר בציוד שמטרתו גידול קנאביס.

אך נראה שבעוד מנהלי ‘הידרוגארדן’ ו’הידרו TLV’ לא יואשמו בעבירות, זה של ‘הידרושופ’ דווקא כן.

הבוקר (א’) מדווחת המשטרה על המעצרים, אך רק על אלו שנערכו בסניף ‘הידרושופ’ ברחוב קלישר בתל אביב, ולא על המעצרים של בעלי החנויות האחרים.

מנהל ועובד סניף ‘הידרושופ’ מואשמים בכך שמכרו ציוד לגידול קנאביס, בסעיף ‘סיוע לדבר עבירה’, כפי שהסביר דובר המשטרה בדיווח של המגזין.

גם זה בטח יעניין אותך

מדובר ב”מעצר חשודים בגין מכירת ציוד להקמת מעבדה ביתית לייצור סמים,” דווח הבוקר.

אך ההפתעה בדיווח המשטרה הבוקר הוא לא בעניין המעצרים דווקא, אלא באופי הדיווח עצמו, בו יוצאת המשטרה באופן מפתיע דווקא להגנת צרכני הקנאביס, שלדבריה נפגעים מהמגדלים המרוויחים כסף על חשבונם.

“משטרת ישראל תפעל בנחישות ובעקביות נגד מגדלי הסמים, אותם אלה המבקשים להרוויח כסף קל וזמין על חשבון גבם של הצרכנים,” דווח.

בהודעת המשטרה נכתב כי “פעילות סמויה הפכה בימים האחרונים לגלויה, עם מעצרם של 2 חשודים בגין מכירת ציוד להקמת מעבדה לגידול קנאביס.”

“מה שהחשודים לא ידעו, זה שמי שרכש מהם את הציוד הוא לא אחר משוטר סמוי,” דווח.

“אותו סמוי נכנס לחנות בשם hydro shop ברח’ קלישר בת”א וביקש לרכוש ציוד להקמת מעבדת סמים ביתית,” דווח עוד. “בעל החנות הסביר לשוטר הסמוי מה עליו לעשות ואף מכר לו את הציוד הנדרש. העיסקה נחתמה בקבלה שנתן לשוטר הסמוי, תוך הבטחה כי ישלח לו את הציוד שרכש עד לביתו ואף יתקין את המעבדה בדירתו.”

“בהמשך, הגיע שליח מטעם הבעלים לכתובת אותה מסר השוטר הסמוי. או אז, נעצר השליח ובהמשך אף נעצר הבעלים של החנות (שניהם ילידי 81′ תושבי חיפה) והם הובאו לחקירה בתחנת המשטרה,” דווח. “השליח שוחרר בתום חקירתו בתחנה ובערבויות. הבעלים שוחרר בדיון בהארכת מעצר שהתקיים בבית משפט השלום בת”א.”

תמונות ששלחה המשטרה:

שליח הידרושופ נעצר על ידי המשטרה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר