“הכלב אוכל ירוק?”: כך הגיב השוטר לנהג שנתפס עם מאות גרמים של קנאביס בשק מזון לכלבים

מאות גרמים של קנאביס הוסלקו בשק מזון לכלבים ברכבו של תושב מעלה אדומים בן 30, שנעצר. לאחר שנתפס, טען: "אולי הכלב זללן"

תיעוד: תושב מעלה אדומים בן 30 נעצר ביום ראשון האחרון (28.5) בחשד לסחר בסמים באזור בית שמש. הנאשם אותר על ידי כוחות משטרה מתחנות בית שמש והראל של מחוז ירושלים בעת שנהג ברכבו בכביש 1, זאת לאחר שהתקבל צו מבית המשפט לחיפוש ברכבו.

“הכלב שלך אוכל ירוק?”

על פי דיווח המשטרה, בעת שהשוטרים ניגשו לרכב, הם הבחינו כי הנאשם נראה חסר מנוח ומזיע. במהלך החיפוש ברכב, איתרו השוטרים שקית מזון לכלבים גדולה במושב האחורי. בתוך השקית התגלו מאות גרמים של קנאביס באריזות קנאביס רפואי.

לאחר שהשוטרים איתרו את הקנאביס בתוך שק המזון לכלבים, שאל אותו אחד השוטרים: “מה, הכלב שלך אוכל ירוק?”. בתגובה טען הנאשם להגנתו: “אולי הכלב זללן”.

אריזות הקנאביס שנתפסו ברשות הנהג (צילום: דוברות המשטרה)
אריזות הקנאביס שנתפסו ברשות הנהג (צילום: דוברות המשטרה)

הוא הועבר לחקירה בתחנת המשטרה בבית שמש, שם עלה החשד כי הוא עשה שימוש ביישום הטלגרם לביצוע עסקאות באזור. כמו כן, התברר כי מתנהל נגדו הליך משפטי בגין עבירות דומות, במסגרתו הוטלו עליו תנאי מעצר בית, אותם הפר לפחות 7 פעמים לצורך ביצוע עסקאות סמים.

עם סיום החקירה הוגש נגד הנאשם כתב אישום על ידי יחידת התביעות של מחוז ירושלים, בגין עבירות של הפרת הוראה חוקית, החזקה ושימוש בסמים שלא לצריכה עצמית וסחר בסמים מסוכנים. כמו כן, הוגשה בקשה למעצרו עד תום ההליכים.

רס”ר שלמה קינדה, חוקר בתחנת בית שמש מרחב ציון שהוביל את חקירת הנאשם, ציין: “במסגרת פעילות לסיכול עבירות סחר בסמים בגזרת העיר בית שמש, נודע לגורמי החקירות והמודיעין על חשד מבוסס כלפי הנאשם. לאחר שהוצאנו צווים בהתאם, בוצעה פעילות אופרטיבית על ידי כוחות שיטור ממרחב ציון והוא אותר עם רכבו בכביש 1. בחיפוש שערך הבלש ברכבו, איתר כמות סמים שלא לשימוש עצמי בתוך שק מזון לכלבים והנאשם נעצר לחקירה שהושלמה בימים אלו, ובסיומה הואשם. המשיך במאבק הנגד הסמים בדגש למחוללי הפשיעה ומפיצי הסם”.

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר