הדג נחש ושימי תבורי יופיעו בהפגנת הקנאביס

פורסמו חלק מהשמות שיופיעו במוצ”ש הקרוב בהפגנת הקנאביס הגדולה: הדג נחש, שימי תבורי וג’ירפות יככבו על הבמה לצד נאומים של מובילי המאבק לאי הפללה: חברות הכנסת שרן השכל ותמר זנדברג, גיא לרר, יו”ר התאחדות הסטודנטים ועוד.

ההכנות להפגנת הקנאביס הגדולה שתיערך במוצ”ש (4.2) בכיכר רבין, ת”א, בעיצומן. הבוקר (ב’) פורסמו שמותיהם של חלק מההרכבים והאמנים שיופיעו על הבמה.

הדג נחש, אחד ההרכבים המזוהים ביותר עם תרבות הקנאביס בישראל ומי שבסוף השבוע חגגו 13 שנים לאלבום ‘חומר מקומי’ בהופעה מיוחדת, מצטרפים לראשונה להפגנת הקנאביס.

מלבדם יוכלו המפגינים להנות מהופעות של שימי תבורי, שלאחרונה חשף כי גם הוא צורך קנאביס להנאתו, ג’ירפות וגלעד כהנא – אורחים קבועים בהפגנות הקנאביס בשנים האחרונות ומהבולטים שבתומכי הלגליזציה בישראל.

בנוסף יופיעו הראפרים פלד (איתי פלד) ואיזי EZ (ארז שרון), כשאת האירוע יסגור הדיג’יי הנודע ‘דרוויש‘ (דוד אברמוב).

גם זה בטח יעניין אותך

את האירוע כולו ינחה הקומיקאי והפעיל החברתי גדי וילצ’רסקי.

כזכור שעות ספורות לאחר פרסום ההודעה על קיום הפגנת הענק בתל אביב, הודיעה לשכת השר ארדן כי למחרת תיערך מסיבת עיתונאים בה ימסור זה את תכניתו לתיקון חוקי ההפללה.

“ניצחת, לרר,” אמר ארדן למנחה ‘הצינור’ גיא לרר, שהוביל את המאבק בחודשיים האחרונים, ואישר את מודל הקנסות במקום הפללה.

לאור החלטת ארדן תתמקד ההפגנה בדרישה לבטל את הקנסות נגד צרכני קנאביס ואף להסדיר את השוק בחוק. “צרכני קנאביס הם לא עבריינים,” יסבירו על הבמה גיא לרר, חברות הכנסת שרן השכל ותמר זנדברג, יו”ר התאחדות הסטודנטים רם שפע, עורך מגזין קנאביס אורן ליבוביץ’ ועוד.

דף האירוע בפייסבוק

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר