הבלוגר עומרי חיון הודיע על פרישה ממפלגת ‘עלה ירוק’

מספר ארבע ברשימת המפלגה פרסם הבוקר הודעה על פרישתו מהריצה לכנסת “איני מוצא את עצמי בין כותלי המפלגה”. צח קליין, חוקר קנאביס בעל שם עולמי, יתפוס את מקומו.

נותרו שבועיים למועד הבחירות ונראה שבמפלגת ‘עלה ירוק’ נערכים לקראת ביצוע רענון ברשימה, זאת לאחר שהבוקר הודיע המועמד הרביעי ברשימת המפלגה, עומרי חיון, על פרישה מהמירוץ.

את מקומו של חיון יתפוס כאמור צח קליין, חוקר בעל שם עולמי בנושא השימוש הרפואי בקנאביס והשלכותיו, ויוצר הסרט “גראס באישור רופא” בהנחיית אברי גלעד. קליין היה הראשון שקיבל רישיון ממשרד הבריאות להדריך חולים בשימוש בקנאביס, כאשר הוא פיתח פרוטוקול לטיפול בקנאביס שיושם בהצלחה במחלקה הסיעודית בבית החולים “נען”.

"חוקר קנאביס בעל שם עולמי" צח קליין
“חוקר קנאביס בעל שם עולמי” צח קליין
למקום החמישי תעלה קרנית ידיד, ממובילות מאבקי החולים הדורשים טיפול בקנאביס, חולת פיברומיאלגיה ומטופלת בקנאביס בעצמה. בוגרת לימודי תיאטרון באוניברסיטת חיפה. ידיד כיום סטודנטית לעיצוב גרפי, קופירייטינג ופרסום במכללת תילתן בחיפה, ועובדת כמנהלת שיווק בחברה בעלת מיזם אינטרנטי.

יו”ר המפלגה, אורן ליבוביץ’ הגיב לפרישתו של עומרי: “עומרי בחור מוצלח ורציני ששובץ במקום הרביעי ברשימה מתוך אמונה ביכולותיו. הפרישה היא על רקע העובדה שהוא לא שולב בתשדירי התעמולה בטלוויזיה. על אף עזיבתו אנחנו נמשיך לאהוב ולהעריך אותו על פועלו הרב. בנוגע לטענותיו: יש לציין שהשקענו משאבים רבים ושעות רבות בהפקת תוכן וידאו איכותי וייחודי לקהילה הגאה ומאמינים, כפי שמופיע במצע המפלגה, שיש לתקן את יחס המדינה לחבריה. במקום עומרי נכנס כעת צח קליין, אחד ממומחי המחקר לסביבה וטיפול בחולים סיעודיים בקנאביס הגדולים והמשמעותיים בעולם שקיבל את ההודעה בזמן שהרצה בכנס בצ’כיה ואנחנו גאים שיש לנו רשימה ארוכה ואיכותית שפרישה ופסילה של מועמד מתוכה לא משפיע על איכות הרשימה”.

ראו גם:
פייגלין: שוקל להצביע עלה ירוק
הרשת גועשת בעקבות קמפיין השילוט ההפוך של מפלגת ‘עלה ירוק’
עלה ירוק: נכניס לתקציב המדינה 3 מיליארד ש”ח בשנה – נהפוך את ישראל למעצמה כלכלית

גם זה בטח יעניין אותך
המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר