גרמן: “מגדלי הקנאביס עומדים מאחורי שביתת הרעב”

האם משרד הבריאות מתייחס למאבק הקנאביס הרפואי כאילו הוא מאבק של מגדלי הקנאביס?

בדיון שנערך הבוקר בכנסת ועסק בטיפול משרד הבריאות בנושא הקנאביס הרפואי, רמזה שרת הבריאות יעל גרמן כי היא חושדת שמאחורי שביתת הרעב שמתקיימת מחוץ לביתה מזה שבוע ימים, עומדים בעצם מגדלי וספקי הקנאביס הרפואי שחוששים לאבד את פרנסתם.

ראו עוד: אין מחקרים על קנאביס? שרת הבריאות תיפגש עם רפאל משולם

“ישנו נושא שלישי, שגם בו אני לא רוצה לגעת אבל אני מציינת, כי הוא חייב להיות בפני חברי הכנסת וצריך לדעת: ישנם מגדלי הקנביס,” אמרה גרמן. “לפני מספר שנים מדינת ישראל החליטה שהיא מתירה ונותנת רשות למגדלים פה בארץ לגדל את הצמח, צמח הקנביס, לצורך אך ורק שימוש רפואי. ההיתר הזה עומד לפוג באוגוסט השנה. יכול להיות שהרעש סביב הנושא קשור גם בצורה כזו או אחרת לחששם של מגדלי הקנביס שמא הרישיון לא יאושר.”

ראו עוד: השרה יעל גרמן עוד תזדקק לקנביס רפואי

הערה זו מצטרפת לאמירה שלה כי “מגדלי הקנאביס משחדים את המשטרה ומעורבים עם העולם התחתון”. את הדברים אמרה גרמן בעת עימות עם מפגינים מחוץ לביתה ועוררה תהייה האם דבריה הם סתם השוואה מעניינת לשאלה שנשאלה או שמא פליטת פה שמסתירה מאחוריה כוונה אמיתית.

גם זה בטח יעניין אותך

החליטו בעצמכם (צילום: אריק אלון):

התיאור המפורט של טענתה בנוגע למגדלים, יחד עם ציון סעיף דומה בכנסת הבוקר, בהחלט מעלים תהיות – האם במשרד הבריאות באמת מסתכלים על המפגינים כאילו הם שליחים של מגדלי הקנאביס? האם אינם רואים את הסבל שעוברים אותם אנשים?

ראו גם: פירוט המחלוקות בין משרד הבריאות למפגינים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר