‘גרינס קיפר’: הדור הבא של פתרונות אחסון הקנאביס

פתרון חדש לאחסון פרחי קנאביס בבית: תשכחו משקיות ניילון וצנצנות זכוכית שבירות – פתרון אחסון חדשני שומר על איכות וטריות הפרחים ומאפשר לראשונה אחסנה בטוחה של מספר זני קנאביס שונים באותה הצנצנת. בעבור 50$ הוא יכול להיות שלכם.

השלב המשמעותי ביותר אותו עוברים פרחי הקנאביס מעת הקציר עד העישון, הוא שלב הייבוש והיישון. בדומה ליין, מדובר בתהליך חשוב מאין כמוהו שלרוב דווקא אינו נעשה כראוי. חלק בלתי נפרד מתהליך זה הוא אחסון נכון.

מאחר ולעתים שומרים פרחים במשך זמן רב במקום אחד, אם אופן האחסון לא יהיה נכון, הם כמובן עלולים להיפגם ולאבד מאיכותם. שלב זה מקבל משמעות גדולה עוד יותר כאשר מדובר במטופלי קנאביס רפואי אשר עבורם מהווים אותם פרחים תרופה לכל דבר.

'גרינס קיפר': הדור הבא של פתרונות האחסון

אחסון נכון כולל בעיקר סביבה אטומה לחלוטין, רחוקה מאור שמש ישיר ומחום, וכזו שמציעה לפרחים סביבה יבשה יחסית. לפיכך, שקיות ניילון אטומות – בהן עיקר השימוש גם כאן בארץ – אינן מספיקות למטרה ומשמשות רק כפתרון לזמן קצר בעת הרכישה למשל.

לעתים נמצא בביתו של הצרכן הממוצע צנצנות זכוכית מאולתרות שהיו בית לריבה כזו או אחרת לפני כן, אך גם צנצנות אלו בעלות חסרון גדול הטמון בזכוכית השבירה שאינה חסינה לנפילות מהשולחן – וכן הן אינן אטומות לאור השמש המזיק לפרחים ולחומרים הפעילים בו.

איך מבדילים בין קנאביס איכותי ל’חשאב’?

פרחי מריחואנה טובים אל מול פרחים פגומים
תנאי אחסון לא נכונים עלולים לפגוע בפרחים

פתרון האחסון של העתיד

חברת הסטארטאפ הצעירה ‘סנטה קרוז בייקוור‘ (Santa Cruz Bakeware) מקליפורניה, ארה”ב, מציגה לראשונה את ‘גרינס קיפר‘ (Greenskeeper) – פתרון אחסון חדשני ויעיל שפותח במיוחד עבור פרחי קנאביס, תוך תהליך מחקרי ארוך, כך על פי הדיווח.

המוצר החדש שעבר את שלב האבטיפוס וכעת מיועד לייצור ושיווק המוני, הוא בעצם סדרת מכלי אחסון מתוחכמים המשתלבים זה בזה ומיועדים לאחסון של עד חמישה זני קנאביס שונים באותו המכל. לצורך שמירה מיטבית על הסדר, על כל מכל ישנה גם תווית מחיקה ורב פעמית לרישום שמות הזנים השמורים בה בכל רגע.

צפו: גרינס קיפר – פתרון האחסון של העתיד:

בדומה לצנצנות UV אחרות, גם ‘גרינס קיפר’ שומר את התפרחת תחת מעטה חסין לקרני UV מזיקות, והלחות בתוך המכל מבוקרת ונשמרת ברמה האופטימלית עבור הפרחים – זאת על ידי תחתית מתברגת המכילה שקיות אנטי-לחות.

במקרה בו נדרש אחסון של פחות מחמישה זנים, ניתן להחליף את המכלים הקטנים בשלושה מכלים גדולים יותר, כאשר הכמות המקסימלית הניתנת לאחסון בתוך המכל כולו עומדת על 18-20 גרם.

הפלסטיק הפולימרי ממנו עשויים כל החלקים עמיד מאד בפני פגיעות ושברים, וכן ניתן לניקוי בקלות במדיח כלים ללא הגבלת טמפרטורה וללא סכנה להפרשת חומרים רעילים.

אם תרצו לרכוש את המוצר, המשווק כעת בארה”ב וקנדה בלבד, תיאלצו לעשות כן דרך חברים או דרך שירות משלוחים המציע שילוח מארה”ב לישראל.

'גרינס קיפר': הדור הבא של פתרונות האחסון
מתאים לאחסון של עד חמישה זני קנאביס שונים במקביל

“שוק פתרונות האחסון כמעט ואינו קיים”

המוצר החדש טרם הגיע לשלב הייצור בפועל וכעת עומד מול החברה האתגר העיקרי של השגת המימון, אותו בחרה גם היא לנסות ולהשיג על ידי מימון המונים באינטרנט. המוצר זמין לרוכשים בשני דגמים שונים במחיר התחלתי של 50 דולר, שיעלה בעוד 10 דולר בימים הקרובים לאחר סיום המכירה המוקדמת.

קמפיין הגיוס של החברה, אשר עלה לאתר Indiegogo לפני שלושה ימים, גייס עד כתיבת שורות אלו כ-6,900 דולר מתוך היעד שהציבה החברה – 125 אלף דולר. למרות הסכום הנמוך שגויס בימים הראשונים, מקימי הפרויקט אופטימיים לגבי סיכויי ההצלחה שלו.

'גרינס קיפר': הדור הבא של פתרונות האחסון
‘גרינס קיפר’: לאחסון מושלם של פרחי קנאביס

“אחסון נכון של פרחי המריחואנה הוא קריטי ביותר לשמירה על איכותם,” מסר מייקל ג’יסאפ (Michael Jessup), אחד ממקימי החברה. “למרות זאת ולמרות התפתחות השוק בשנים האחרונות, שוק פתרונות האחסון כמעט ואינו קיים.”

מגוון פתרונות האחסון הקיימים כרגע בשוק הוא מצומצם ביותר ומורכב ממוצרים לאחסון טבק או מזון שעברו הסבה לאחסון מריחואנה. נכון לכרגע, ‘גרינס קיפר’ הוא המוצר היחיד בשוק שפותח מלכתחילה למטרה הייעודית הזו תוך התחשבות בכלל התנאים, כך לדבריו של מייקל.

'גרינס קיפר': הדור הבא של פתרונות האחסון

'גרינס קיפר': הדור הבא של פתרונות האחסון

'גרינס קיפר': הדור הבא של פתרונות האחסון

ראו עוד:
קנאביס כאורח חיים – 10 טיפים לשימוש בוגר ואחראי
אחסון זרעים: שלושה דברים שזרעי קנאביס מאוד אוהבים
כיצד להפיק את המירב מהעשב שלכם: 7 טיפים להתמודדות עם היובש

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר