גלעד כהנא: “יאיר לפיד עישן הרבה ג’וינטים”

כהנא אמר את הדברים במסגרת ראיון בתכנית “פלייליסט” ששודרה אמש. צפו.

גלעד כהנא, סולן להקת ג’ירפות, התארח אמש בתכנית הטלוויזיה “פלייליסט” והתייחס לסיפור שפורסם לפני שבועיים ע”י כתב ‘הארץ’ אורי משגב בו עלו טענות כי יאיר לפיד עישן וסחר בקנאביס בצעירותו בניגוד לדבריו כי מעולם לא ניסה מריחואנה.

“אני חושב שצריך לרדת מיאיר לפיד קצת,” אמר כהנא בציניות האופיינית לו. “כן, הוא עישן ג’וינט. כן, הוא שיקר כשאמר שהוא לא עישן. הוא עישן הרבה ג’וינטים ואנשים שאנחנו מכירים וסומכים עליהם טוענים שעישנו איתו וכו’.”

כהנא ממשיך: “אם בנאדם יודע לשקר כל כך טוב, הוא נולד כנראה להיות פוליטיקאי. אני חושב שיאיר בדרכו לגדולה. עכשיו נפתחה הדלת לדרכו לראשות הממשלה.”

גלעד כהנא
גלעד כהנא

בהמשך הדיון סיפר ג’ייסון דנינו על נשיא ארה”ב, ברק אובמה, שהודה בעבר שצרך מריחואנה וקוקאין.

גם זה בטח יעניין אותך

צפו בקטע מתוך ההופעה המדוברת בה שר כהנא בשם יאיר לפיד: “חברים שואלים אותי למה אתה צריך את החרא הזה, חברים שואלים אותי למה אתה צריך את החרא הזה. של הפוליטיקה הישראליייית, אני רוצה להיות מלך ישראל, מלך ישראל, מלך ישראאאאל, אלוהים בעצמו הושיט את היד ודחף לי סיגר לפה ואמר לי יפה יאיר יפהההה, החברים אמרו לי למה אתה צריך את החרא הזה את הפוליטיקה בישראל לא באמת, מה אתה צריך את זה, מה שיש לי על השיער זה לא צבע, אלוהים בכבודו ובעצמו משח אותי למלך ישראל!

קליפ מעולה נוסף מהופעה של ג’ירפות משנת 2006 שמוקדש כולו ליאיר לפיד:

ראו גם: “גם אני עישנתי ג’וינט עם יאיר לפיד”
ראו גם: פרשת לפיד והג’וינט: מעז יצא מתוק

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר