בכיר במשטרה: “ישראל הפכה למעצמת גידול קנאביס הידרו”

“גורמי פשיעה מנצלים את מצוקת החקלאים” – קצין בכיר במשטרת ת”א מונה 4 סיבות לכך שישראל הפכה ל”מעצמת גידול קנאביס הידרו” ואומר את מה שרבים כבר יודעים: גידולי הקנאביס הבלתי חוקיים בישראל הולכים ומתפשטים בבתים פרטיים ובחממות בכל רחבי הארץ.

בעקבות התפיסה של 550 שתילי קנאביס במושב שפיר בסוף השבוע האחרון, דיווח מחוז ימ”ר כי בתוך חודש בלבד נתפסו למעלה מטון של גידולים. “טון הידרו נתפס במהלך החודש האחרון על ידי היחידה,” דווח. “לא נאפשר להרעיל את צעירנו, המטרה היא לייבש את שוק הסמים,” מסר מפקד המחוז, ניצב בנצי סאו.

“החקלאים מתפתים לגדל קנאביס – הרווח עצום”

הבוקר, על פי דיווח של כתב ‘וואלה’ אבי אשכנזי, מפרט הקצין הבכיר 4 סיבות בגינן הפכה ישראל ל’מעצמת גידול קנאביס הידרו’ לדבריו: (1) ההקלה בענישה נגד מגדלים בלתי חוקיים, (2) סגירת הגבולות לייבוא, (3) ניצול של מצוקת החקלאים ו-(4) היכולת ללמוד את שיטות הגידול בקלות דרך האינטרנט.

בנצי סאו, מפקד מחוז תל אביב
ניצב בנצי סאו, מפקד מחוז ת”א במשטרה – “לא נאפשר להרעיל את צעירנו, המטרה היא לייבש את שוק הסמים”

“חל שינוי ביחס של בתי המשפט למריחואנה, הענישה למגדלים שנתפסים היא סלחנית במידה רבה,” אמר המפקד הבכיר וציין את הסיבה הראשונה – ההקלה בענישה.

הסיבה השנייה לדבריו היא סגירת הגבולות לייבוא, במיוחד ממצרים, מלבנון ומירדן. והסיבה השלישית היא ניצול של גורמי פשיעה את מצוקת החקלאים, ‘במיוחד בדרום. הם מציעים עסקאות לחקלאים שמקימים חממות גידול מריחואנה על חשבון גידול יבול אחר. הרווח המוצע לחקלאים הוא עצום’, הסביר.

הסיבה האחרונה, כך על פי הדיווח, היא היכולת ללמוד את שיטת הגידול בקלות יחסית. “מקורה של שיטת גידול ההידרו היא בהולנד. באמצעות מידע שנמצא באינטרנט ניתן ללמוד על שיטות הגידול, מה שהוביל לעליית השימוש בשיטה בישראל”, אמר.

ראו עוד:
צפו: ישראל – מעצמת סמים בינלאומית
היידרו זה לא סם וקנאביס לא גדל במעבדה
מסלפים את האמת: על הידרו, סמים ושקרים

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר