בטוויטר צוחקים על בוגי ושלח: עלה ירוק מעליהם בסקרים

מפלגת עלה ירוק עדיין לא הכריזה על התמודדות בבחירות 2021 אבל כבר זוכה בסקרים לנתון גבוה יותר מזה של חברי כנסת ושרים מוכרים לשעבר כמו בוגי יעלון, עופר שלח ואורלי לוי-אבקסיס. עובדה זו הובילה כמובן לדאחקות בטוויטר, אספנו כמה מהן

מפלגת עלה ירוק זוכה בסקרים האחרונים לנתונים גבוהים יותר מאלו של חברי כנסת מוכרים לשעבר כמו בוגי יעלון, עופר שלח, אורלי לוי אבקסיס ועוד, שהעמידו עצמם לבחירה במפלגות עצמאיות – מה שמעורר פרץ של הומור ברשתות החברתיות על רקע העובדה שהמפלגה עדיין לא הכריזה אפילו על התמודדות בבחירות.

ליתר דיוק, על פי סקרים שנערכו בשבועיים האחרונים על ידי מכון 'מדגם' של מנו גבע ומכון 'דיירקט פולס' של שלמה פילבר, זוכה עלה ירוק בקרוב למנדט אחד – רחוק מאחוז החסימה העומד על 4 מנדטים אך צמוד מאוד למפלגות כמו 'הישראלים' בראשות רון חולדאי ו'עוצמה יהודית' בראשות איתמר בן גביר.

בסקר שפורסם בשבוע שעבר בחדשות 12 קיבלה עלה ירוק 0.6% מהקולות ואתמול כבר עלתה ל-0.8%. לשם השוואה 'הישראלים' של חולדאי מקבל 1.2% ומפלגת 'הציונות הדתית' בראשות בצלאל סמוטריץ עם 2.1%, בעוד שיעלון עם מפלגת תל"ם, שלח עם מפלגת 'תנופה' ואבקסיס עם מפלגת 'גשר' עומדות על 0.2-0.4% בלבד.


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט