מגלגל...
x

איך קונים וויד בתל אביב? בר רפאלי בשלטי פרסום למכירת קנאביס

אמן הרחוב המקורי "שרדר" חבר לארגון "המחתרת" ותלה עבורם שלטי פרסום למכירת קנאביס בכל רחבי תל אביב. כוכבת הפרסומות, ללא ידיעתה כמובן, היא הדוגמנית המפורסמת בר רפאלי.

קמפיין שילוט חתרני ומפתיע עלה במהלך הלילה שבין שבת לראשון ברחבי תל אביב ובו פרסומות למכירת קנאביס שניתלו בכ-10 נקודות שונות בעיר.

בשלטי הפרסום מככבת הדוגמנית בר רפאלי (כמובן ללא ידיעתה או הסכמתה) ועליהם חתום ארגון “המחתרת” – רשת המסחר הלא חוקי בקנאביס הותיקה בישראל שפועלת לקידום לגליזציה בישראל ואף תרמה כזכור לבג”ץ הקנאביס ההיסטורי.

בפרסומות מזמינה הנהלת “המחתרת” את תושבי ת”א לרכוש קנאביס דרך השירות והן מופיעות בעברית וגם באנגלית, ככל הנראה עבור תיירים המגיעים לישראל, מבקרים בתל אביב, ומחפשים היכן ניתן לרכוש משהו לעשן.

הקמפיין עלה לאוויר בליל יום הקנאביס הבינלאומי (420) המצויין מדי שנה בכל העולם ב-20 באפריל, והוא חלק ממהלך רחב במסגרתו הופקו סרטונים מושקעים בעברית ובאנגלית בערוץ היוטיוב Weed & The City.

גם זה בטח יעניין אותך

על הביצוע אחראי אמן הרחוב הישראלי העלום “שרדר”, הזכור מפעילויות מרשימות קודמות כולל לטובת קידום לגליזציה בישראל.

בשיחה עם מגזין קנאביס הסביר שרדר כי “בשנים האחרונות פנו אליי גורמים רבים לייעוץ ופרסום, כולל משרדי פרסום גדולים, חברות, מותגים ואפילו פוליטיקאים, לרובם המוחלט סירבתי, אך בחודשים האחרונים עם התגברות התחרות בשוק הקנאביס הישראלי פנו אליי כמה ארגונים לטובת פרסום, ועם המחתרת היה החיבור היחיד”.

לדברי שרדר “הם ותיקים, המוצרים שלהם לא מאכזבים, ומעבר לזה העובדה שהם מוכרים רק קנאביס (ולא קוקאין ומת׳) וגם עוזרים למטופלים במשלוחים חינמיים – הפכה את ההחלטה לשיתוף פעולה איתם לקלה.”

שלטי חוצות קנאביס המחתרת
אחד מ-10 שלטי חוצות שניתלו ברחבי ת”א עם הזמנות לרכישת קנאביס

בשבועות האחרונים, לאחר קריסת טלגראס, התגברה התחרות בקרב מותגי הקנאביס בישראל ורבים מהם פועלים על מנת לגייס לקוחות חדשים, חלקם מציעים מבצעים והגרלות ואחרים מציעים פעילויות ׳חפש את המטמון׳.

שאלנו את שרדר מה לדעתו הדרך הכי טובה לפרסם מוצר לא חוקי כמו קנאביס: “לפני פרסום ושיווק, הכי חשוב זה שהוויד יהיה טוב ועקבי כל הזמן. יש כמה סוחרים שעושים מבצעים משוגעים, אבל כשאתה תכלס מקבל את מה שהזמנת לפעמים זה טוב ולפעמים זה מעפן”.

מהמחתרת נמסר למגזין קנאביס בתגובה כי “לכבוד יום הקנאביס הבינלאומי רצינו להזכיר לציבור הנורמטיבי של צרכני הצמח שיש להם כתובת בטוחה, אחראית, שפויה והוגנת להשגת קנאביס איכותי ובריא במחירים שווים לכל נפש”.

עוד הוסיפו כי “חברנו לאמן המחאה הנודע שרדר כדי שברוח החג יוציא לפועל מיצג ברוח השאיפה של הקהילה שלנו לחירות. אנחנו מאד שמחים על התוצאה המרשימה ומאחלים לכל חברי השירות ובית ישראל חג פסח שמח וכשר.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר