טוען...

אוהד שם טוב ממשיך להסתכסך – משתמש ברשימות התפוצה של עלה ירוק כדי לקדם מפלגה אחרת

אחרי סכסוכים עם מפלגת עלה ירוק של שנת 2006 והקמת מפלגה הזויה בשם “פליטי עלה ירוק וניצולי השואה”, מצא אש”ט (אוהד שם טוב) קורבן חדש והשתלט על מפלגת הפיראטים. הבוקר החליט אש”ט להשמיץ גם את הרשימה המאוחדת של “עלה ירוק – הרשימה הליברלית”.

כפי שדיווחנו לפני חמישה חודשים, לקראת שנת 2011, הוקמה בפייסבוק התנועה הפיראטית הראשונה בישראל בשם “מפלגת הפיראטים הישראלית”. הרעיון מאחורי התנועה היה להעתיק את המודל האירופי לישראל ולצבור כוח פוליטי מן השטח. התנועה לא נרשמה ברשם המפלגות ופעלה באינטרנט בלבד.

אוהד שם טוב ראה כנראה את הפוטנציאל הגלום ברעיון הפיראטי והחליט לעשות מעשה – הוא ניגש לרשם המפלגות ורשם על שמו את “מפלגת הפיראטים הישראלית. בהמשך – ובניגוד לרעיון הפיראטי – דיווח אש”ט לפייסבוק כי דף התנועה המקורית משתמש בשם המפלגה והצליח להסירו על כל תכולתו מהרשת.

ממשיך להתלכלך…

הבוקר, החליט אש”ט להשתמש ברשימת התפוצה של מפלגת עלה ירוק משנת 2006 ושלח הודעת אימייל לכל תומכי המפלגה בה השמיץ גם את עלה ירוק בגירסה שלפני האיחוד, וגם את נציגי הרשימה הליברלית במפלגה החדשה.

“קיבלת מייל זה כיוון שבעבר התעניינת במפלגת עלה ירוק לשעבר אשר כל פעיליה פיראטים היום,” כתב אש”ט לתומכי עלה ירוק תוך התעלמות מוחלטת מהמציאות. “עלה ירוק לשעבר איננה קיימת כמפלגה מאז שגורמים המקורבים לערוץ הצחוק ביצעו עליה השתלטות עוינת לקראת הבחירות האחרונות לכנסת לפני ארבע שנים. מאז, מפלגת עלה-ירוק לשעבר אינה מגישה דיווחים שנתיים כמתחייב בחוק, היא בחובות, יש נגדה פסקי דין ותיקים בהוצאה לפועל, אין בה אפילו חבר אחד, אין סניפים ואין פעילות. מדובר בפיקציה מוחלטת.”

על האיחוד החדש בין עלה ירוק לרשימה הליברלית כתב: “לגבי הרשימה שהוגשה בשם מפלגת עלה ירוק לקראת הבחירות הנוכחיות – מדובר בחבורה קטנה של סחים מוצהרים (חברי ליכוד המתנדבים במשטרה שחיפשו ‘מפלגת מדף’ וכלל אינם חברים במפלגה…) המנסים לגנוב קולות למען ביבי. מפלגת עלה-ירוק הקדימה את זמנה אך סיימה את תפקידה.”

בהקלטה של שיחת טלפון שנערכה השבוע, ניסה אש”ט לצרף תומכים של מפלגת הפיראטים המקורית למפלגה החדשה שפתח וזאת על אף שאינו מייצג את החזון הפיראטי כפי שהוא מיוצג בשוודיה, גרמניה וכו’. להאזנה לשיחה לחצו כאן.

פרטים נוספים על סיפורו של אש”ט, ניתן לקרוא כאן, כאן וכאן.

לכניסה לדף של מפלגת הפיראטים המקורית לחצו כאן.

אוהד שם טוב

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר