אבוקדו או קנאביס? הפרסומת של פיוז-טי מבלבלת את הגולשים

שוב התרגיל השיווקי הרגיל? דף הפייסבוק של המשקה הממותק ‘פיוז-טי’ פרסם תמונה של “כל מה שצריך לפני צפייה במשחק כדורגל” וכלל בתוכה קערה המכילה משהו ירוק ולא לגמרי ברור. יש כאלו שמהמרים שמדובר בגווקאמולה (ממרח אבוקדו), אבל הרוב רואים שם משהו אחר לחלוטין.

חברות הפרסום כנראה עלו על שיטה פשוטה כיצד לקדם את המוצרים של לקוחותיהן: שימו משהו ירוק שנראה כמו פרחי קנאביס על שולחן לצד המוצר אותו אתם רוצים לשווק, והמתינו בשלווה עד שהתגובות יחלו להגיע.

לפני 5 חודשים עשתה זאת גבינת ‘פיראוס‘, שחתיכות הפלאפל בפרסומת שלה בלבלו לגמרי את הגולשים ואף זכו ל’ויראליות’ מרשימה ברשת עם מאות שיתופים ותגובות.

כעת עושה זאת, כך נראה, גם חברת הפרסום האחראית על שיווק המשקה הממותק ‘פיוז-טי‘, כך מדיווח ראשון באתר ‘מזבלה‘.

“אפשר להגיד שיש לנו כל מה שצריך למשחק הערב,” כתבו בסטטוס בפייסבוק שכלל תמונה של שולחן ערוך ומוכן לקראת שידור משחקי ליגת האלופות בכדורגל. הם השאירו לגולשים להבין לבד מה הם רואים בקערת זכוכית קטנה ומלאה ירוק, לצד החטיפים, הגרעינים והזיתים.

פיוז טי
אבוקדו או קנאביס?

בעוד שבהחלט ייתכן שמדובר בתמונה תמימה לחלוטין של קערת גווקאמולה (ממרח אבוקדו) למשל, נראה סביר לא פחות כי יש כאן נסיון להציג דבר שייראה כמו פרחי קנאביס.

גם זה בטח יעניין אותך

גם הגולשים כאמור לא פספסו את מה שנראה כמו קריצה לקהל הצרכנים:היו כאלה שחשבו שאולי זה גוואקמולה (ממרח אבוקדו):

אבל אחרים תהו מה הקשר בין ממרח אבוקדו ל”כל מה שצריך לפני צפייה במשחק כדורגל”:

היו גם את אלו שזכרו את התרגיל הקודם של ‘פיראוס’:

החליטו בעצמכם:

כזכור לפני שנתיים עשתה מהלך דומה גם חברת ‘ויסוצקי’, שהיתה גם הרבה יותר ברורה: “הירוק שלנו בסופר, ללא מרשם” נכתב אז לצד חבילת תיונים של המותג.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר