רוגע, הרפיה ושוקולד: הכירו את קוקואה בומבה

פיס נטורלס משיקה החודש (ספטמבר 2022) תפרחת T20/C4 היברידית חדשה בעלת פוטנציאל סיוע בהשריית רוגע המתלווה לנוכחות ארומטית וטעם יוצא דופן של שוקולד: קוקואה בומבה.  הבומבה הזאת נוצרה ע"י פיס נטורלס בקנדה מאיחוד בין שתי גנטיקות זוכות פרסים שדאגו למסור לקוקואה פרופיל קנבינואידי עוצמתי ונבחרת טרפנים מגוונת. לדברי פיס, הזן יכול להיטיב במיוחד עם מטופלים המתמודדים עם לחצים, חרדות, כאבים כרוניים, ומתאים לשימוש בשעות אחר הצהריים והערב.

* כתבה בשיתוף פיס נטורלס *

רובנו ככולנו מכירים את עומסי הלחץ שפוקדים את חיי היום-יום: ניהול שגרת עבודה לחוצה, דאגה לבית, לעסק, למשפחה ולעתים אפילו הכל בבת אחת. עומסים מסוג אלה עלולים לעורר מתח שמקשה לשמור על הרגלי כושר, תזונה וטיפול עצמי בריאים. התופעה יכולה לפגוע באיכות חייהם של רבים, בפרט מטופלים בקנאביס רפואי אשר נדרשים לשמור על שגרת טיפול רצופה – וכאן נכנס קוקואה בומבה, ההייבריד החדש של פיס נטורלס – PEACE NATURALS. 

קוקואה בומבה היא תפרחת היברידית שיכולה לדברי החברה לסייע להרפיית לחצים, להשריית שלווה, להרגיע תחושות מועקה ולהחזיר את תחושת האיזון לגוף ולנפש. כמו שאר מוצרי פיס נטורלס, הזן מגיע אלינו מפרויקט הפיתוח המתקדם של החברה בקנדה. הוא נוצר מהצלבה בין זן השנה של Leafly; דו סי דוס – Do Si Dos לבין גנטיקה חדשנית ועתירת טרפנים בשם לאבה קייק – Lava Cake, איחוד שהוריש לקוקואה בומבה נתונים מעניינים במיוחד.

ריכוז גבוה של קנבינואידים וטרפנים

קוקואה בומבה היא תפרחת T20C4 המפיקה ריכוז THC גבוה במיוחד ואחוז CBD מזערי בלבד, ובהתאם פוטנציאל עוצמת ההשפעה שלה עשויה להיות חזקה מאוד למרבית המטופלים. האצווה הראשונה ששווקה נמדדה עם 24% THC, ריכוז ה-THC הגבוה ביותר המאושר לפי משרד הבריאות כרגע. בנוסף לפרופיל קנבינואידי עשיר ומדויק, קוקואה בומבה גם מאופיינת בריכוז טרפנים עשיר, מגוון ובעל מגוון תועלות בריאותיות.

אריזת קוקואה בומבה

קוקואה בומבה מפיק ריכוז טרפנים עשיר במיוחד, כמעל 2%. מתוך עשרות הטרפנים המרכיבים את הפרופיל המיוחד של הזן, הדומיננטיים ביותר הם מירסין, לימונין, לינלול, קריופילין ויומולין. פרופיל הטרפנים העשיר והמגוון הזה מייצר לתפרחות ארומה עוצמתית של שוקולד ואדמה מתוקה המתחקה לטעם קקאו עשיר, ואם זה לא מספיק – הוא גם אחראי למגוון תועלות בריאותיות.

מירסין ידוע כבעל פוטנציאל הרגעה שמייעל את קליטת ה-THC בגוף. במקביל אליו, לימונין נחקר בזכות פוטנציאל לווסת רמות סוכר ולהאט התפתחות תאים סרטניים. בנוסף אליהם, לינלול וקריופילין ידועים כמשפרי איכות שינה וליומולין יש סגולות אנטי אלרגניות מוכחות. נבחרת הטרפנים והריכוז הקנבינואידי העשירים מעצבים לקוקואה בומבה השפעה עוצמתית העשויה להתאים למתמודדים עם מגוון יתרונות – אבל כדאי גם להיזהר. 

לא בדיוק הייבריד, וטוב שכך

קוקואה בומבה אמנם מאופיין כהייבריד, אך פיס נטורלס מגלים לנו שאופיו נוטה לכיוון אינדיקה ולכן מומלץ לצריכה אחר הצהריים, בערב ולקראת השינה. השפעתו עשויה להשרות תחושת רוגע והרפיה שניכרת תחילה במצב הנפשי והמנטלי, מתקדמת לטונוס השרירים ואף הופכת לעייפות ככל שהמינון הנצרך גובר. 

בהתאם, הזן לא מומלץ לפני נהיגה, עבודה או כל פעילות הדורשת קשב גבוה. לטיפול המתאים בשעות היום כדאי לבחור במוצרים המעודדים ערנות, ריכוז ומקלים על תפקוד שוטף. לעומתם, קוקואה בומבה מתאים בעיקר להרגעה והרפיה בשעות אחר הצהריים, בערב ולקראת השינה.

פרח אריזת קוקואה בומבה

ההשפעה השלווה שמאפיינת את קוקואה בומבה הופכת אותו לבחירה מעולה עבור כל מטופלת או מטופל שחווים סדר יום עמוס ומעוניינים לשמר תחושת איזון בשגרה שלהם. קוקואה בומבה יכול לסייע למטופלים שמתמודדים עם חרדות, פוסט טראומה ולחצים נפשיים או מנטליים שונים. 

כמו כן, הזן יכול להקל גם על ההתמודדות עם כאבים כרוניים ביעילות, אך אנו ממליצים לכל מטופל המתלבט בנוגע לבחירת זנים להתייעץ עם רופאים או רוקחים המאושרים למתן שירות בנוגע לטיפול בקנאביס רפואי. 

שוקולד זה מרגיע? נסו קוקואה בומבה

פיס נטורלס משקיעים משאבים רבים בליטוש ודיוק של הגנטיקות שלהם לפני שהם מוציאים מוצר חדש לשוק, והגמול על המלאכה הקשה ניכר גם במקרה של קוקואה בומבה. התפרחת ההיברידית מצליחה להביא צבעים יוצאי דופן מבחינת פוטנציאל השפעה, מפרט רכיבים פעילים וכמובן – חוויית צריכה טעימה ומיוחדת.

פרחי אריזת קוקואה בומבה

קוקואה בומבה יכול לדברי החברה לסייע למטופלים שמתנהלים בשגרה עמוסה ורוויית לחצים העלולה לפגוע באיכות חייהם וכמו כן למתמודדים עם הפרעות חרדה, לחץ, זעם ומצב רוח. בנוסף, קוקואה בומבה יכול להקל על ההתמודדות עם כאבים כרוניים ובעיות שינה, אך אנו ממליצים להתאים זנים להתווייתכם קודם כל עם רופא או רוקח המאושר לתת שירות בתחום הקנאביס הרפואי.

את קוקואה בומבה תוכלו למצוא בסניפים הבאים:

כתיבת תגובה