הכירו את אינפיניטי

תוכן מקודם בשיתוף Peace Naturals

אינפיניטי (Infiniti) הוא זן היברידי שמומלץ על ידי מטופלים לשיכוך כאבים, הקלה על מתחים ועידוד חיוניות ומצב רוח חיובי. הזן פותח בקנדה משילוב מדויק בין שלוש גנטיקות משובחות מאמריקה הצפונית והוא מציג הרכב טרפנים וקנבינואידים המסייע למטופלים המתמודדים עם מגוון התוויות. גלו את כל מה שרציתם לדעת על ההיבריד הבכור של Peace Naturals

אינפיניטי הוא אחד מזני הקנאביס הרפואי המוכרים והמובילים על המדף של מוצרי הקנאביס הרפואי בישראל, וזאת ממש לא הפתעה. התפרחת ההיברידית מומלצת על ידי מטופלים ומטפלים בזכות הפוטנציאל התרפויטי הגבוה שלה, הארומה וזר הטעמים הבלעדי שמתלווה לתפרחת המלוטשת למשעי. את אינפיניטי פיתחה Peace Naturals בקנדה מהצלבה של גנטיקות אמריקאיות עטורות פרסים ובעלות ניסיון מוכח עם מאות אלפי מטופלים.

היבריד מוביל בישראל

תפרחות אינפיניטי זוכות לדירוג מעולה וביקורות משבחות ממטופלים מסביב לעולם וגם בישראל. לאורך השנים הוא הפך לאחד מזני ההיבריד הנמכרים בישראל ולאחת התפרחות הפופולריות בשוק. אופי ההשפעה הנינוח של זני היבריד לא מעורר או מרדים את המטופלים ולכן יתאים לשימוש בכל שעות היום ולסיוע עם מגוון התוויות.

בבחינה מקרוב, אינפיניטי הוא זן היבריד שמפיק בין 18-24% THC ומומלץ על ידי מטופלים בארץ ובעולם להשגת השפעה של רוגע, מצב רוח חיובי ושיכוך כאבים. בזכות האופי ההיברידי שלו הוא לא מעורר ולא מרדים את המטופל בשימוש נכון ומידתי, מה שהופך אותו למעשה לפתרון יעיל לכל שעות היום.

תפרחת נטולת דופי

תפרחות אינפיניטי צומחות בתנאים האידיאליים המאפשרים להן לתפוח לרוחב למבנה דחוס המזכיר בצורתו תות. לאחר מכן התפרחות עוברות גיזום ידני מוקפד ותהליכי ייבוש ויישון בסטנדרט הגבוה ביותר שהתעשייה מכירה. בזכות כל זאת, התפרחת נארזת כשהיא שמורה בצורתה המקורית, נקייה מכל עלווה או ענף מיותר ועטופה במעטה טריכומות שלם.

כדי לאפשר לבתי המרקחת ולמטופלים להמשיך לשמור על התפרחות בצורתן הטבעית ועל מנת להבטיח את הרצף הטיפולי המיטיב, Peace Naturals גם יצרו אריזת פלסטיק ייחודית בה הן אורזים בין היתר את אינפיניטי.

מיד עם פתיחת האריזה ניתן להרגיש את הארומה האורנית עם הבסיס האדמתי שמאפיינת את התפרחת. הטעם שמאפיין את האדים והעשן העולה מתפרחות אינפיניטי מעט שונה מהניחוח, הוא לוקח את הבסיס האדמתי ומוסיף עליו חריפות אורנית ומעושנת.

הטרפנים הדומיננטיים שמעצבים את האינפיניטי (לימונן, מירסן ופיינן) לא יוצרים רק ניחוח טוב אלא גם יעילים להתמודדות עם דלקות, כאבים ובעיות עיכול. מירסן למשל מחזיק בתכונות מאלחשות ומרגיעות. בנוסף, הוא עוזר ל-THC לעבור את מחסום הדם-מוח ולספק את התועלת הרפואית שלו לגוף מהר יותר. פיינן ולימונן דווקא מעוררים אנרגטיות, ומשחקים תפקיד באופי ההשפעה ההיברידי של הזן.

למשתמשים במכשירי אידוי כדאי להכיר: שלישיית הטרפנים מתאדה בטמפרטורות שבין 155° -176° צלזיוס לכל היותר, מה שמאפשר לשמור על חוויית אידוי קרירה יחסית.

פסגת זני המקור

אינפיניטי פותח על ידי צוות המומחים של Peace Naturals בקנדה משילוב של שלושה זנים אמריקאיים בעלי מוניטין מעולה. הראשון הוא כמדוג – Chemdawg, הצלבה מרתקת בין זני מקור מנפאל ותאילנד שלוקחת חלק גם בג׳י אמ או (GMO), תפרחת נוספת של Peace Naturals.

השניים הנוספים הם טנג'רין או ג'י – Tangerine OG ודדהד או ג'י – Deadhead OG – שני צאצאים ייחודיים של או ג'י קוש – OG Kush, זן היבריד קלאסי. שלישיית הזנים מייצגת את הפסגה של תעשיית הקנאביס בארצות הברית – במזרח ובמערב.

לבדם, כל זן מקור מספק השפעה מעט שונה – אחד אנרגטי, אחד מעודד והשלישי בכלל מרפה ומשכך. אולם יחדיו הם מרכיבים את האופי ההיברידי והטיפולי של אינפיניטי – Infiniti שמומלץ על ידי מטופלים רבים בזכות היכולת שלו להשרות רוגע, לעודד מצב רוח טוב ולסייע בשיכוך כאבים בו זמנית בכל שעות היום, בלי דאגה לעייפות מיותרת או קשיים בהירדמות.

מדויק, טיפולי, משובח

אינפיניטי מייצג במדויק את התחכום האלגנטי שמאפיין זני היבריד; מצד אחד, מטופלים ממליצים על הזן בזכות אפקט המשכך שלו שמעודד רוגע ונינוחות, מצד שני – הוא לא מעייף או משפיע על אופי וקצב המחשבה. הזן מפורסם בריכוז קנבינואידי עשיר אליו מתלווה גם פרופיל טרפנים ייחודי המורכב עם תרומה לסימפטומי כאבים, דלקות, בעיות עיכול ואפילו סרטן.

כמו עם כל מוצרי Peace Naturals, ניכר שהצוות עושה הכל כדי שתפרחות אינפיניטי יגיעו למטופלים בשלמותן. החברה מקפידה על טרימינג ידני, ייבוש ויישון קפדניים, ולאחר מכן אורזת את התפרחת באריזת הפלסטיק הקשיחה הבלעדית של Peace Naturals כדי להבטיח שתקבלו את המוצר בדיוק איך שהוא נארז, ללא כל פגיעה או חוסר.

אז פעם הבאה שאתם בבית המרקחת, דברו עם הרוקח שלכם על זן אינפיניטי.

כתיבת תגובה