איך מייצרים קנאביס רפואי? ביקור מצולם במתקני Peace Naturals בגן שמואל

חוות פיס נטורלס קרונוס גן שמואל ישראל

תוכן מקודם בשיתוף Peace Naturals

את ניחוחות הקנאביס באוויר ניתן להריח כבר במתחם הקניות המפורסם על כביש ואדי ערה, הסמוך לקיבוץ גן שמואל. לא מצאנו הוכחה חד משמעית לכך, ואולי זה סתם צירוף מקרים, אבל האנשים בקיבוץ נראו לנו מחוייכים מאוד. ככל שמתקרבים למתחם של חברת קרונוס (Cronos) הקנדית, בעלת המותג Peace Naturals, שבחרה את הקיבוץ כשותף להקמת הנציגות שלה בישראל, מתגבר הריח המוכר, ואיתו החיוכים.

מתקני גידול קנאביס מהמשוכללים בישראל

בתוך המתחם, בסיור שערכו לנו בכירי החברה, ביקרנו במתקן הגידול עצמו, ובמפעל הייצור הצמוד אליו – שניהם מהמשוכללים והיוקרתיים ביותר בישראל. בהתאם, רמת האבטחה קפדנית במיוחד, עד כדי כך שעל מנת להכניס את הטלפון שיאפשר לנו לצלם עבורכם את מה שתראו כאן בוידאו, נאלצו השומרים לקבל אישור מיוחד מההנהלה.

בסיור במקום הספקנו לראות צמחים יפים בכל שלבי הגידול, משלב הריבוי ב"חדר התינוקות" – היכן שהייחורים מגדלים שורשים, דרך חדר האמהות מהן נגזרים הייחורים, משם לחממת ההצמחה ועד לחממת ההפרחה, שם הפרחים כל כך כבדים ובשרניים עד שצריכים תמיכה כדי לא ליפול. משם המשכנו לחדר הטרימינג ואז למפעל, לראות כיצד נארזות התפרחות בכמות מדודה בצנצנות פלסטיק ייחודיות, והכל באופן אוטומטי וללא מגע יד-אדם.

אם תמונה שווה אלף מילים, כמה שווה סרטון של שתיים וחצי דקות? כדאי לראות:

כתיבת תגובה