צרכני מריחואנה עושים פי 3 יותר סקס ביום

צרכני קנאביס עושים יותר סקס, עם יותר בני ובנות זוג, ביותר בטחון ויותר מוקדם – כך על פי סקר המין השנתי של חברת קונדומים גדולה, בו השתתפו למעלה מחצי מיליון תושבי ארה”ב. בסקר נמצא כי אלו הנוהגים לעשן מריחואנה הינם בעלי סבירות גבוהה פי 3 לקיום יחסי מין מספר פעמים ביום.

הסקר השנתי של חברת הקונדומים האמריקאית SKYN מצא שצרכני קנאביס הם בעלי סבירות גבוהה פי 3 לקיום יחסי מין מספר פעמים ביום.

על פי תוצאות הסקר, בו השתתפו למעלה מ-500 אלף בני ובנות 18 עד 34 נמצא:

יותר סקס: 14% מאלו הצורכים מריחואנה באופן יומיומי דיווחו כי נוהגים לקיים יחסי מין “מספר פעמים ביום”. זאת לעומת 5% בלבד מבין אלו שאינם צורכים מריחואנה באופן יומיומי.

שפתיים של אשה סקס

יותר פרטנרים: עוד נמצא כי צרכני קנאביס היו ביחסים עם יותר בני או בנות זוג מאלו שאינם צורכים מריחואנה, עם 37% מהם שאמרו שהיו עם 15 בני/ות זוג או יותר. מבין אלו שאינם צורכים מריחואנה באופן יומיומי, רק 14% אמרו שהיו עם 15 בני/ות זוג או יותר.

סטוצים: הפער הגדול ביותר נמצא בסבירות של צרכני קנאביס ל”סטוץ”. על פי התוצאות אלו הנהנים מצריכת מריחואנה הם בעלי סבירות של 80% להשתתף ב”סטוץ” – לעומת 50% בלבד מאלו שאינם מעשנים.

בטחון במיטה: בסקר העידו על עצמן 59% מצרכני הקנאביס כי הם “נהדרים” במיטה או “טובים מאוד”. זאת לעומת 41% בלבד מאלו שאינם מעשנים.

אובדן בתולים: 59% מצרכני הקנאביס איבדו את הבתולים כשהיו בני או בנות 15 ומטה, לעומת 26% בלבד מאלו שמעולם לא עישנו.

סקס עם באנג
יחסי מין ומריחואנה – שילוב מנצח

אמצעי הגנה: צרכני קנאביס הם בעלי סבירות נמוכה יותר במעט להשתמש בקונדומים. 44% מהם נוהגים להשתמש בקונדומים, לעומת 48% מאלו שאינם צורכים מריחואנה.

אפליקציות דייטינג: צרכני קנאביס הם בעלי סבירות כמעט כפולה להשתמש באפליקציות להכרויות: 34% מהם משתמשים באפליקציות כאלו, לעומת 21% בלבד מאלו שאינם צרכני קנאביס.

התוצאות הללו כמובן אינן מפיעות כלל. מעבר לעובדה שצרכני קנאביס כהם כנראה בעלי בטחון גבוה יותר מלכתחילה, שכן “מעיזים” לפעול בניגוד לחוק, ידוע הוא שקנאביס וסקס הם שילוב מנצח.

עוד בהיסטוריה העתיקה של הודו נהגו להשתמש בקנאביס כמעורר חשק מיני, והיום השילוב בין השניים כבר הפך לאחד הנושאים החמים בעולם הקנאביס המתפתח, עם מוצרים ייחודיים, זנים יעודיים והשפעות יוצאות דופן – כולם על טהרת הקנאביס והסקס.

ראו עוד:
קונדומים בטעם קנאביס
קנאביס לחיזוק הזיקפה
4 יתרונות של קנאביס בזוגיות
כוכבות פורנו מספרות: האם מריחואנה משפרת את הסקס?

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר