מאהל מחאה נפתח בשד' רוטשילד: "דורשים לגליזציה!"

מזה כשבוע שוהים פעילי לגליזציה בשד' רוטשילד בתל אביב בדרישה לשינוי החוקים האוסרים על שימוש בקנאביס. הערב (ה') יתקיים במקום מפגש רב משתתפים לתמיכה במאבק.

לפני כשבוע הגיעו מספר פעילי לגליזציה לשד' רוטשילד בתל אביב והתיישבו בצד הכביש במחאה על חוקי איסור השימוש בקנאביס ובמטרה לקדם את אירועי הלגליזציה הקרובים: 'ליל הבאנגים הגדול' והפגנת הלגליזציה שתיערך ב-22.5.

שחף מחאת קנאביס
שחף, מארגן האירוע

"איחוד העלים הירוקים" הוא השם שנתן לאירוע שחף, צעיר הפועל לקידום הנושא ואחד מרבים שסורב לבקשה לרשיון קנאביס רפואי. "לא אזוז מכאן עד שייענו לדרישותינו," אמר לכתב המגזין וביקש לצרף את הקישור לדף האירוע בפייסבוק.

"לאחר שנים של נסיון לעבוד עם משרד הבריאות למדנו כי לא תהיה כנראה התקדמות בהתרת הצמח דרכם," הסביר. "יש לנו חוסר אמון באופן הטיפול של מערך הרפואה בנושא הקנאביס הרפואי וכעת אנו יודעים שרק אי הפללה תתן אפשרות אמיתית לפתח תעשייה, ידע, רפואה, אתיקה, זכויות אמת וקידמה פוליטית וחברתית."

אחרי שישה ימים בהם שהו הפעילים ברחוב, הם קוראים כעת לפעילים נוספים להגיע הערב (ה') בשעה 20:00 ולהביע תמיכה במאבק. "העירייה כבר החלה להטריד אותנו ונראה שהם רוצים לפנות אותנו מכאן," סיפר שחף. "אנחנו מוכרחים לקבע את המאהל. אני קורא לתומכים להגיע ולהצטרף אלינו לערב עישון קנאביס פתוח."

עושים הסברה:

מזמינים אתכם למפגש עישון חברתי, הערב, 17.4 בשעה 20:00:

מפגש עישון חברתי

"כבר שבוע שאנחנו כאן…"

מחאת לגליזציה ברוטשילד

גם גילי מוסינזון הגיע לבקר:

גילי מוסינזון

גם את ליל הסדר עשו הפעילים בשדרה:

סדר פסח ברוטשילד

"עבדים היינו, עכשיו בני חורין"

מחאת לגליזציה ברוטשילד

שלטי הסברה

מחאת לגליזציה ברוטשילד

שחף בפעולה:

מחאת לגליזציה ברוטשילד

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט