כתבת שתתה בקבוק שלם של שמן THC וגינלי

כתבת שבדקה את שמן הסיכה הוגינלי החדש המכיל THC, לא הצליחה לקבל את ה’היי’ ממריחתו על איבר מינה והחליטה לשתות את הבקבוקון כולו – ששווה לפי 45 מהכמות המומלצת. “אני ממליצה לא לשתות שום סוג של שמן סיכה” היא מסכמת לאחר החוויה.

מירה גונזלס (Mira Gonzalez), כתבת מגזין VICE, פרסמה החודש טור אישי המסקר חוויה שעברה עליה לאחר ששתתה בקבוק שלם של שמן סיכה ‘Foria’ המכיל כמות גבוהה של THC ומיועד למריחה על איבר המין הנקבי.

על פי הצהרת היצרן בקבוק אחד של שמן סיכה כזה מכיל 450 מ”ג של THC – ששווה ערך לכ-45 ג’וינטים (לצרכנים מתחילים).

מירה גונזלס - כתבת מגזין VICE - שתתה בקבוק שמן סיכה 'Foria' עם THC
מירה גונזלס – כתבת מגזין VICE אחרי 450 מ”ג של THC

את השמן צרכה גונזלס בבליעה במקום במריחה על איבר המין כפי שנכתב בהוראות השימוש של היצרן, מאחר ו”הסטלנית הפנימית” שלה לדבריה לא הסתפקה בחוויה הפסיכואקטיבית שהקנה השמן בשימוש הנכון. הצורך שלה לחזק את ההשפעה הוביל אותה לנסות לשתות את הבקבוקון כולו, בתקווה שכך ההשפעה תתחזק.

“כשזה נוגע למאכלי ותמציות קנאביס, אני בדרך כלל צורכת לפחות פי 2 או 3 ממה שממליצים המוכרים בחנות,” כותבת גונזלס, “אני מתעצבנת ומתגוננת כשאומרים לי לאכול רק חלק כי זה חזק מדי, וחושבים שאני לא יודעת להתמודד עם החומר שלי.”

“אני לא רוצה ללכת לדיסנילנד”

למרות שגונזלס מעידה על עצמה כבת “ניסיון רב בצריכת קנאביס”, שום נסיון בעברה לא הכין אותה לחוויה האינטנסיבית שהביאה עמה כמות ה-THC הגבוהה שצרכה. מלבד סחרחורות קשות וקושי רב לקום מהמיטה, חוותה גונזלס גם לילה שלם של סיוטים.

שתתה בקבוק של שמן סיכה עם THC - והתמסטלה ל-3 ימים

“התעוררתי למחרת בבוקר ובכיתי לחבר שלי עד כמה אני לא רוצה ללכת לדיסנילנד,” היא מספרת, “למרות שאף פעם אפילו לא עלו לנו תוכניות ללכת לשם.”

עוד סיפרה כי במשך יומיים חוותה גם התקפי חרדה קלים ואפילו שני התקפים קצרים של הזיות ויזואליות, אך תופעת הלוואי העיקרית והברורה של ה-THC הייתה שינה כבדה ועמוקה שהלכה וחזרה לפרקים.

“אני נותנת לחוויה הזו דירוג של 2 מתוך 5, ובאופן כללי לא ממליצה לשתות שום סוג של שמן סיכה, בעיקר לא כזה שמכיל THC,” היא מסכמת, “למרות זאת, מספר התזות קטנות של מעט שמן בחלל הפה אמורות להביא עמן חוויה פסיכואקטיבית נעימה.”

ראו עוד:
8 סיבות לכך שיותר נשים מעשנות גראס
הפטריה המסתורית שגורמת לנשים לחוות אורגזמה
כוכבות פורנו מספרות: האם מריחואנה משפרת את הסקס?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר